reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Aprilka ..:)..kawał boski...prawie pobudzilam wszystkich w domku..:D

Natalia..:)..a tort..:D:D..hehe..tort ładny ale napis :D:D..cudowny ..:)..i widać jak facet myśli ..:D..są efekty uwiecznione ..ale jedno jest pewno gdyby to zamówienie przyjmowała kobieta to było by z napisem wszystko ok..:)
 
reklama
Tak sobie mysle, ze fajnie, ze ja rodze pod koniec grudnia, bo wiem od Was jakich symptomow sie spodziewac! ;D

Kupilam sobie dzis jednorazowe majtki do szpitala bo bardzo za mna chodzi spakowanie torby. No i babka w sklepie sie mnie pytala czy mam termin na dniach. Jak sie dowiedziala ze za 2 m-ce, to stwierdzila, ze urodze wczesniej. No tak ale Beatka sie zapowiada pierwsza! ;D
 
Czesc mamusie :) Witam nową grudniówkę :)


Siedze pije kawe poranną obowiazkowo i spię oczywiscie jejku jak ciezko mi sie rano obudzic wstawałam w nocy z 5 razy obłed a jak juz przysnełam to moja corcia bawiła sie moja komórką i zadzwonił telefon jak wyrwałam z łóżka myslałam ze nogi pogubie kurcze jestem zdechała

Dzis wielka próba Ola zaprowadza wikiego do przedszkola o efektach bede wiedziala jak po niego pojde :D
 
Dzis przez caly dzien jestem spiaca. To pewnie przez ta pogode - musi byc niskie cisnienie. Udalo mi sie zmobilizowac jak narazie zaledwie do kilku rzeczy - m.in. powiesilam lampke i obrazki nad dzidziusiowym lozeczkiem. ;D ;D Ach no i wywiiercilam dziury w lozeczku zeby bylo wyzej. Lepiej tak stanowczo, az dziwne ze tyle sie zastanawialam, czy aby napewno to zrobic.
 
Teraz to ja monolog prowadze. :laugh: Jutro zaczynamy szkole rodzenia w szpitalu. Dotychczas bylismy w takiej innej. Bardzo jestem ciekawa, bo za tydzien ma byc wycieczka po porodowce. Strasznie jestem ciekawa jak to wyglada. Dzis kupilam sobie jednorazowe majtki i do torby do szpitala brakuje mi jeszcze chyba tylko pasty do zebow. ;D No i juz widze, ze sie nie zmieszcze do malego plecaczka jak planowalam, ale musze wziac taki duzy. ;D
 
Hej laseczki

JA coś dzisiaj spać nie mogę..... snuję się po domu juz od 6.00

Wkleję Wam pare kawałów na dzień dobry :)

- Na jutrzjeszą klasówkę nie przyjmuje żadnych wymówek. Jedyne co was zwalnia to zwolnienie od lekarza.
Jasio: - A jak się będzie zmęczonym po sexie?
- No to będziesz pisał lewą ręką Jasiu.

Kierownik sklepu uczy młodych sprzedawców jak powinno się obsługiwać klientów.
- Patrzcie i uczcie się ode mnie
Wchodzi klientka: Poproszę proszek do prania firan.
- Proszę bardzo, ale doradzam pani również kupić płyn do mycia okien.Skoro pierze pani firany może pani umyć okna.
- Widzisz Jasiu - tak musi pracować sprzedawca,teraz twoja kolej - mówi szef - widząc następną klientkę.
- Poproszę podpaski
- Proszę bardzo, ale doradzam pani również kupić płyn do mycia okien.
- Co proszę?
- Skoro nie może pani dawać dupy - to niech pani chociaż okna umyje

Jasio kopie dól w ogródku. Zaciekawiony sasiad pyta:
- Co robisz??
- Kopie grób dla mojej zlotej rybki.
- Ale czemu taki duzy?
- Bo jest w twoim pierdolonymm kocie!

Politechnika. Egzamin ustny z fizyki. Profesor pyta :
- Jedzie Pan autobusem. Jest strasznie gorąco. Co Pan robi?
- Otwieram okno.
- A jakie zmiany zachodzą w aerodynamice autobusu?
- ????
- Dziękuję. Dwója.
Sytuacja powtarza się...Po jakimś czasie, wynik profesor versus studenci wynosi 9:0. Wchodzi studentka.
- Jedzie Pani autobusem - pyta profesor - jest strasznie gorąco. Co Pani robi ?
- Zdejmuję bluzkę.
- Pani mnie nie rozumie - drąży profesor- jest bardzo gorąco.
- To zdejmuję sukienkę
Profesor dalej pyta:
- Proszę Pani, ale w autobusie jest żar!
- To zdejmuję stanik.
- Proszę Pani! - zdziwiony profesor krzyczy - Ale w autobusie jest strasznie duszno, ukrop jak cholera ...
- Profesorze! - wtrąca studentka - Mogą mnie przelecieć wszyscy faceci z autobusu ale ja tego cholernego okna na pewno nie otworzę ...


Ogłoszenie w gazecie
Sprzedam encyklopedie Britanica.40 tomów. Stan bardzo dobry.Nie będzie mi już potrzebna. Ożeniłem się tydzień temu. Żona wie, ku..wa, wszystko najlepiej.
 
Steffi - dowcipy nieziemskie... ten o egzaminie i autobusie znalam - jeden z moich ulubionych dowcipow :) A mamie wlasnie opowiadalam dowcip. ktory chyba Aprilka wkleila... O Sniezca, Herkulesie i Kaczynskiej :D ;D ale ryla ze smiechu :)
Aga -a Ty sie nie boisz o Wikiego ??? Ja wiem, ze Ola to juz duza dziewczynka, ale mimo wszystko nie boisz sie troche ??? Ja juz bym dzwonila do przedszkola z zapytaniem czy doszli :) hehe
Patrycja - szkoda ze jest to cholerne przesuniecie czasowe, co ??? normalnie porazka... ale milo a nawet bardzo milo bylo pogadac bardziej na zywo niz na forum ;)
 
reklama
Cześć mamuśki
Witam nową mamuskę w naszym gronie i zachęcam do regularnego udzielania się ;D bo tu u nas wesoło, zreszta widać ;D :D
Dziewczyny kawały niezłe, Wandzia z tymi Kaczkami jest niemozliwa ;D ;D
Muszę kurcze iść i kupic reszte rzeczy do torby, bo na razie tylko podpaski mam :p :pa z tego co widze to większość z was popakowana :)
Dzis w nocy wstałam siusiu i jak wracałam to potknełam sie o pufę w pokoju :p nie wiem co ona robiła na środku pokoju ::) Troche sobie pogadałam pod nosem, bo aż mój mąż sie obudził ;D
Aga ale miałaś przygody z tym rodzinnym, dobrze że wszystko dobrze sie skończyło.A u nas w Polsce jak zwykle, jak coś chcą to potrafią, tylko dlaczego w momencie kiedy sie raguje tak jak Aga ;D albo wszczyna awanturę ;)
 
Do góry