reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Dorotko to chyba dobrze bo nigdy nie wiadomo kto zdecyduje sie do nas dołączyć - mamy juz swoje grono sprawdzone i ja bym jednak nigoko juz nie zapraszała - chocby z tego powody żęby ktoś znowu się nie podszył pod kogoś ;-)
 
A ja jednak zapraszam. Na fora.pl jest nasze forum
Nie jesteśmy zamkniętym gronem.
I mam nadzieję, że każda nowa osoba, która się zjawi u nas będzie szczera i przyjazna.
Na fora.pl jest jeszcze jedno forum mam dzieciaków grudniowych i one się zamknęły (niestety).
U nas znajdziecie wątki otwarte dla wszystkich.
 
Jest tylko jeden wątek otwarty dla wszystkich, chociaż generalnie chyba wolałabym żeby jednak był zamknięty - nie wiadomo jaki ukalo sie bedzie chcial wedrzec :baffled:
 
potwierdzam: obie jestescie bezczelne i klotliwe w dodatku - oj tak :no::no::no::no:


hihihihihihihihi - ja zapraszam - Sorbek sama dolączylas jakos pozniej wiec nie gadaj :tak::tak::tak::tak:

:elvis::elvis::elvis: zapraszamy wesole grudniowki :elvis::elvis::elvis::elvis:
 
wątpie ze ktos po tych postach chcialby jeszcze do nas dolaczyc...
Zapraszamy...nie zapraszamy...jednak zapraszamy...jednak nie...
Ja bym juz zrezygnowala.:confused:
 
reklama
wątpie ze ktos po tych postach chcialby jeszcze do nas dolaczyc...
Zapraszamy...nie zapraszamy...jednak zapraszamy...jednak nie...
Ja bym juz zrezygnowala.:confused:

Ale inne nowe Grudniówki może nie zrezygnują :)
I jakby co to dołączajcie do nas.
A jak się obawiacie to (znacie nasze nicki) piszcie na piva :) opowiemy o nas szczerze.
 
Do góry