reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

wlasnie skonczylam nadrabiac 20 stron...uff....i oczy mi sie juz kleja, a o 7 pobudka ::)

OGROMNE GRATULACJE DLA
NOWYCH MAMUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
babys2048.gif


witam nowa mamusie na forum..
martwie sie o Ziemzie i jej kruszynke, oby wszystko bylo cacy..Emma Nam sie strasznie musiala wymeczyc...opisy porodow zapierajace dech w piersiach, witam mausie, ktore juz w domciu...i bede jutro pisac bo juz nic nie pamietam co chcialam, sciskam mocno, papatki kolorowych snow (skurczow) ;) no i Pati Ty juz wiesz, ze rodzinka juz od dobrych kilku godzin w drodze do Ciebie na drugi koniec swiata... :) pewnie juz nie mozesz z wrazenia...mykam lulu..
no i co z Agamarkam ???

TO JA CHCE WLASNIE TEGO 15.12 !!!!!!!!!!!!!!!!! bo jeszcze 2w1!!!!!!!!
 
reklama
O kurcze ale nadrabiania! ;')) A wydawalo sie, ze niedziela taka powolna! ;D ;D Oczywiscie pierwszy watek na jaki co rano wskakuje to Grudniowe Dzieciaczki! ;D ;D

GRATULACJE KOCHANE NOWIUTKIE MAMUSIE!!!!

Tak jak sie spodziewalam kilka na raz, ale akurat nie te mamusie ktorych sie spodziewalam! he he ale mieszam...

Jak narazie dopiero zaczelam czytac i poszlismy na zakupy. Teraz jestem wykonczona i doczytam reszte pozniej. Moi juz przechodza odprawe celna na Okeciu!!!! Ja nie moge!!!! Ale fajnie!!! ;D ;D

Gochna i Gonia - ja tez z klubu 28-latek. ;D ;D
 
Gonia - pytalas jak moja sytuacja porodowa. ;D Czop mi wciaz odchodzi (od piatku), ale dzis sie znacznie lepiej czuje niz wczoraj wiec mam nadzieje, ze Dzidzia poczeka na babcie i w ogole poslucha mojego planu i sie urodzi 15. ;D Wczoraj juz myslalam, ze zaraz sie zacznie, na szczescie nie! Dzis bylam na zakupach - m.in. kupilismy choinke w doniczce no i smakolyki na powitalna kolacje jutrzejsza. :p Mam nadzieje, ze moje lazenie nie przyspieszy akcji! Pobolewly mnie pachwiny ale juz teraz w domu jakby nigdy nic. Tak wiec czuje, ze jestem juz coraz blizej, ale mam nadzieje, ze Dzidziek sie wstrzyma choc do wtorku nocy... CZyli w sumie sytuacja wyglada podobnie do Twojej. Moj Maly tez jakis niezle aktywny.

Pamciaw - dzieki za opis porodu! Ech juz mi sie znudzilo to ryczenie co chwila... ::) Chce juz miec moje hormony w normie! ;D ;D No faktycznie, nie taki latwy Twoj porod! Dla mnei chyba najgorsza ta koncowka, ze mowili Ci ze juz juz, a tu zadne juz juz! Chyba wolalabym wiedziec ze to bedzie trwalo dluzej, to bym sie inaczej nastawila psychicznie. BArdzo mnie irytuje, kiedy ktos mi mowi, ze cos mi powinno zajac no 5 minut, a po tych 5 min konca nawet nie widac... Wole wiedziec ze potrwa 30 i po 10min miec niespodzianke! ;D

A co do diet podczas karmienia, tutaj tez mowia, ze zadnej diety nie polecaja, tylko, zeby pamietac co sie zjadlo i obserwowac reakcje Maluszka. No i wiadomo nie przesadzac z niczym. Ach no i 0 alkoholu i ograniczac kofeine.
 
Teraz jeszcze jak Wandzia napisala, ze nastepna pelnia 15 to ja naprawde sie zdziwie, jesli nie urodze wtedy! Bardzo bym chciala mojemu tacie taki prezent zrobic!!! ;D

Kurcze jak to z tymi pelniami jest, ze sa tak czesto?? Wcale sie nie znam na tym... Myslalam, ze sa rzadziej!
 
Emma Steffi Paula Ketsa GRATULACJE
Ale sięposypało jak z worka ;D
Ja się wybieram zaraz do szpitala no nie mogłam się oprzeć i tu nie zajrzeć ale nie nabrabiam bo mamkilka stron za dużo ::)
 
Cześć mamuski :)
Czy te nasze dziewczyny powariowały!!! ;D ;D chyba rzeczywiście musi byc jakaś pełnia ;D
KETSA.EMMY OGROMNE GRATULACJE​
geddes52.jpg

Donia ja też swoją małą delikatnie uderzam w dupkę jak wypnie aby już wychodziła, bo nie ma na co czekać ;D ;D
Peelka jestes z Gdańska?? to super, bo dziewczyny juz urodziły i zostałam ostatnia z Trójmiasta
Pamcia ale wileki opis, zaraz wezmę się za czytanie, bo muszę sie przy tym skupić, a u mnie to trudne :D ;D no i zmien suwaczek ;) Jużprzeczytałam, poród super i nawazniejsze, że tak dobrze sie skończyło ;)
Wandzia nieprzejmuj sie, tez urodzisz, ale ktos musi nabieżąco uzupełniac listę ;D no na tego 15.12 to ja się juz przyszykuje i będę rodzić ;D ;D ;D
To kto się zapisuje na 15.12 do rodzenia: ??? ;D
-ja
-Joeey
-Paaricia
-Wanda :)
 
czesc dziewuszki :)

Patrycja - no wlasnie mialam Ci pisac ze pelnia co 28 dni, ale juz sama znalazlas :) Bardzo fajna stronka - ja lubie takie tematy astrologiczne :) no i wg tych obrazkow ksiezyca powinno sie najwiecej ruszyc w dniach 13-17 grudzien :) Ale ja tez sie pisze na 15 - dopisuj mnie Agnes :)

Gabi - no to powodzenia zycze w szpitalu.... trzymam kciuki zeby poszlo szybciutko :)
Agnes - no fakt, ktos musi uzupelniac liste.... no to szybko laseczki...na porodowke :) 15-tego zamykamy liste :) hehehe
 
reklama
Jeszcze nie pojechałam luzuję się ;D ;D bo przed chwilą miałam doła jak do mnie mama zadzwoniła
Czekam na męża a on jak zwykle się spóźnia
Jej jak ja będę za wami tęsknić kurcze chyba spakuję sobie kompa bo co ja tam będę robić skoro mały rodzić się nie chce ::)
 
Do góry