reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Hej Magi - a widziałaś go w sklepie?, moja pierwsza wersja to było właśnie tako, są o nim bardzo dobre opinie, nie jest drogi, ale jak poszłam sobie do sklepu i oparłam się na nim jak do wjazdu na krawężnik - to starszny ciężar, wydał mi się bardzo mało wygodny... ale nie odradzam bo doświadczenia w praktyce nie miałam ;D. No i tak sobie właśnie trochę po sklepach buszuję, a o tym sklepie internetowym Calineczka to faktycznie głośno, że dobre ceny mają!!!
 
reklama
Czesc dziewczynki i brzuszki..:)

agamarkam...nie wiem czy o ten suwaczek obie chodzilo ale prosze o to link www.tickers.baby-gaga.com

paaricia..jek masz fajnie ..:)..az zazdroszcze ja tez jak niektore laseczki jeszcze nie czuje mojego malenstwa..ale niektore mamuski czuja juz wlasnie od 13 tygodnia..i chyba sa to szczesciary...:)..a\gdzies tez przeczytalam ze mozna poczuc ruchy i pozniej przez jakis czas dzidziol nie daje zadnego znaku..wlasnie tak jak w przypadku Magi..:)..chyba robia to nbam specjalnie te nasze szkraby..aby mamusia bardziej tesknila..:D :d

co do wozeczkow to ja jeszcze sie nie rozgladalam..ale wlasnie dzisiaj mialam taki zamiar nawiedzic sklep z wozkami..:)..moze cos wpadnie mi ta w oczko..:)..

 
Hej!!

Didi - bardzo, bardzo sie ciesze, ze zaczelam czuc ruchy, ale przyznam, ze sie kompletnie nie spodziewalam poczuc je przed 16 tygodniem. Bardzo fajnie. ;') Zobaczymy, czy bede je juz czuc regularnie, czy tak jak w przypadku Magi, Malec sie uspokoi. Mam nadzieje, ze dalej bedzie rozrabial(a)!! ;'))

Aussi - Swietny ten wozek! My tez sie nastawiamy na 3-kolowiec, tyle, ze Roland sie upiera, zeby byl zolto-czarny, bo to jego ulubione kolory. ;'))) Mam nadzieje, ze uda nam sie znalezc w takich kolorach za przyzwoita cene.

Co myslicie o nosidelkach (chyba tak sie na to mowi) takich na klatke piersiowa juz dla noworodkow? Sa niby teraz takie co podtrzymuja dobrze glowke no i moj Maz jest ogromnym fanem takiego rozwiazania, bo chce miec Dzidzie jak najblizej jak najwiecej, ale ja nie jestem na 100% przekonana ze nosidelka sa takie bezpieczne. Co myslicie?
 
Fuczak, ten Tako widzialam tylko w necie, i czytalam innych dziewczyn dobre opinie o nim, zauwazylam, ze jest to czesty wybor. Wiem gdzie sa takie w Pile w sklepie, ale to dosc daleko i nie mam kiedy sie tam wybrac, zeby go przetestowac :) Mi osobiscie bardziej podobaja sie czterokolowce.
Co do nosidelek na brzuch, to sa one rzeczywiscie swietne, ale nie wiem czy od poczatku mozna w nich nosic dzidzie. ja osobiscie tez mam watpliwosci czy to bezpieczne.
 
No wlasnie! Tymczasem widze tutaj duzo rodzicow z calkiem noworodkami ;D w nosidelkach. Roland mnie przekonuje, ze zanim wozki byly na swiecie to matki wlasnie tak swoje dzieci nosily ::). Musze sie gdzies dowiedziec jak to jest z tym bezpieczenstwem...
 
Fuczak, kto wie... zimową porą, kląc pod nosem na rozciapciany śnieg :D

co do nosidełek, strasznie fajna sprawa- bylam w muzeum z babką i jej małym w nosidełku. strasznie mi się spodobało, małe tak fanie kimało... ale z tego co pamiętam, to się kobitka zmachała, ale to jasne, tak czy siak by sie zmachała. jeszcze są takie chusty...hmm...jakoś babybean się nazywają?

miłego dnia wszystkim!

trzymajcie sie mamusie bez przytulanek :*
 
Hejka !!

Ale ruch… :)
Wiecie dziewczynki dzwoniłam do gina...miałam kilka pytań. On dupek ciągle myśli, że ja jestem w 15 tygodniu! Jak rozmawia ze mną przez telefon to chyba udaje,że wie dokładnie z kim rozmawia... Powiedziałam mu, że zaczęłam czuć ruchy maleństwa. A on na to, że jest to absolutnie niemożliwe do 15 t.c. Mówi, że jest tyle wód płodowych, do tego gruba ścianka macicy, i że chyba tylko moja fantazja mi pomogła w odczuwaniu tego. Normalnie go rozbawiłam.  :p No to ja twardo mówię : panie doktorze, ale ja już jestem w 18 tygodniu! A on na to : ooo, to w takim razie bardzo przepraszam, to już zmienia postać rzeczy !  :D
Jaki zakręcony ! Szok!  ;)

Paaricia - jak widzisz w mniemaniu mojego gina Twoje odczucia byłyby absolutnie niemożliwe! Ale ja Ci życzę, aby to było właśnie to!  :)

Magi - to ja napisałam, a nie Ziemzia , ze u mnie rozpoczyna się już chyba 5 miesiąc!  :D  Te wózki Tako są naprawdę śliczne ! Pewnie też na taki zapoluję! Tylko jest tyle świetnych kolorów, że po prostu nie wiem czy bym była w stanie się zdecydować!

Mi osobiście trójkołowce w ogóle się nie podobają!

A wiecie ...wczoraj dzwoniła do mnie teściowa! I się mnie pyta czy już kupowałam coś dla maleństwa. Ja na to, że jeszcze nie, bo troszkę czsu zostało  :D. Mówię,że wózek i  łóżeczko to pewnie dopiero w październiku kupimy! A ona na to : a czy nie uważasz, że wózek nie będzie potrzebny...Przecież i tak z dzidzią w zimę nie będziesz wychodziła na spacer... A na wiosnę to już spokojnie możesz nosidełko kupić ! Sama nie wiem czy ona przypadkiem nie ma racji ?!
Co o tym sądzicie ??
 
Cześć Mamusie  :) ten model wózka rzeczywiscie wyglada przyzwoicie i chyba jest dosć funkcjonalny, a nie wiecie czy łatwo go sie składa do samochodu i czy przy wsiadaniu do autobusu też nie trzeba sie namachać?

wczoraj nie zdażyłam obejrzeć ani staniczka ani spodenek - ale bedę miała radość dzisiaj podobają mi sie takie beżowe, z przewiewnej bawełenki - moze w sklepie będzie ten model:

http://www.mamadama.pl/catalog/prod...d/273?osCsid=bc33c8dfcc15e2995cc04b78ab51636a

i posyłam adresy sklepów, pewnie już znacie, ale może coś się przyda:
www.9fashion.pl
www.bebefield.pl
www.happymum.pl
www.mamaija.ig.pl
www. mamadama.pl

U mnie dzis ładne słonko, mam nadzieję, ze nie będzie padać. Nie wyspałam sie dzis i łaże jakaś taka nie w tę stronę.
Pozdrówka serdeczne  :)
 
reklama
Beatka, to przepraszam za pomylke, i Ziemzie tez :) W tym natloku wiadomosci mi sie pomieszalo :)
W kwestii nosidelek, to pewnie sama polozna cos moze doradzic. Macie swoje polozne? ja juz mam od listopada ;)

Co do wozkow, to sadze, ze jednak nosidelko nie zastapi wozka! Po pierwsze, nie wydaje mi sie, ze w zimie nie bede wychodzic z dzidzia - na pewno nie na siarczyste mrozy, ale takich mamy przeciez niewiele ostatnio! A dzidzie dotlenic trzeba! A na wiosne, taszczyc ze soba nosidlo? Chyba by mi rece odpadly, nosidlo uwazam za rozwiazanie do sklepu czy na jakies szybkie przejscie np. z samochou, a nie na spacery. Chyba ze tesciowa miala na mysli takie wlasnie na brzuch, ale to moim zdaniem tez nie rozwiazuje sprawy. A wozki sa teraz wielofuncyjne, wiec potem posluzy jako spacerowka. Mnie sie ten pomysl tesciowej Twojej dziwny wydaje, cale szczescie moi rodzice ani tescie sie w nic nie wtracaja! ::) ;)
 
Do góry