reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Ten staniczek mammabel bardzo polecam - jestem szczesliwa posiadaczka takiego. Moje przedciazowe poszly w odstawke bo biust mam jak arbuzy ;) Kolezanki sie smieja ze moglabym sie z nimi podzielic (zawsze mialam najwiekszy z nich ale teraz to po prostu jest gigantyczny!). Ja za swoj mammabel zaplacilam 60 zlotych. Wiec do przezycia. jest naprawde wygodny bardzo. Mierzylam wczesniej w mother care, ale nie dosc ze byl 2 razy drozszy to jeszcze ohydny. I wcale nie byl wygodny.

Jeden mankament tych stanikow. Nie ma ich (przynajmniej w Waw) w innym kolorze niz bialy. A ja lubie kolorowe tez....
 
reklama
Ja też wole kolorowe ale weszłam na strone triumpha i niestety dla nas w ofercie mają tylko białe :( i pewnie w najbliższych dniach czeka mnie wizyta w sklepie po ten właśnie zakup. Przez ta chorobę nie zauważyłam jak mi urosły cycuchy i brzusio zaczyna mi się robić ciasno w moich spodniach. Czas na małe szaleństwo w sklepach z ciążowymi ciuchami :)

.png
 
:)..co do staniczkow to ja narazie mam spokoj...znalazlam w szafie jeszcze jeden nowiusi staniczek z czasow jak bylam troszke pulchniejsza no i wtedy cucuchy mialam nieco wieksze..zanim schudlam.. :D :D..no i teraz ten staniczek lezy jak talala bo cycolki wrocily do dawnych rozmiarow ;D

 
Witam kochane mamusie i ich iskiereczki :)_
Tak jak podejrzewałam do kompa to ciezko sie teraz dopchac niestety i chyba grafik jakis zrobie ale powiem szczerze ze wole na placu zabaw posiedzic na ławeczce niz w domku :) byłam dzis na badaniach i znow zemdlałam kurcze a myslałam ze bedzie inaczej chociaz teraz znow dostalam mase gadżetow do poczytania i próbki kosmetyków dla mam w poniedzialek wizyta i usg hurra juz sie steskniłam za swoim malenstwem Poprosze o instrukcje do suwaczka bardzo mi sie spodobał Spokojnej nocy kochane mamusie :)
POZDRAWIAM :)
 
Hej Mamusie!

Zaczelam wreszcie czuc ruchy Malenstwa!!! Cos niesamowitego!! Jestem zaskoczona, ze tak wczesnie, wiem, ze niektore z Was w tym okresie juz czuly, ale ja do drobnych nie naleze. ;) Najpierw nie bylam pewna czy to Dzidzia, myslalam, ze moze moje jelita wymyslily jakis nowy trik, no ale dzis w pociagu jak sie Malec "wiertnal" to naszlo mnie olsnienie, blysk zrozumienia. Zbyt wysoko jak na jelita no i calkkiem inaczej. :D Ja ruchy odczuwam jako taki babel powietrza w srodku. ;D ;D ;D

W wieksze ciuchy tez juz sie musialam zaopatrzyc, zaczelo sie od stanikow, potem spodnie. Z jednej strony ciesze sie, ze jak bede miala wieeelki brzuch to bedzie lato, bo mam kilka luznych letnich ubran, ale troche mnie tez przeraza, bo date mam na Boze Narodzenie, a to w Australii dokladnie najgoretszy okres w roku, temperatura czasem przekracza 40 stopni, a nie mamy klimatyzacji... No ale to jeszcze przede mna. :p

Pozdrawiam cieplutko wszystkie Mamusie i ich Malenstwa!!
 
HEJ przyszłe mamusie...

Ja jeszcze żadnych ruchów nie czuję, albo nie wiem że to własnie to ;D.
Po poniedziałkowej wizycie u gina postanowiłam w końcu wczoraj wybrać się na zakupy, narazie jeszcze brzuszka nie mam dużego, ale po spodniach widać że w bioderkach mi się rozeszło... no i wszystkie spodnie poszły w kąt...

Wczoraj trafiłam do sklepu z odzieżą ciążową na Stradomską 9 w Krakowie, maja bardzo fajne rzeczy.... ceny troszkę mniej, ale postanowiłam się wyposazyć w spodnie "które rosną razem z brzuszkiem" model ROLL UP GREEN, sa rewelacyjne!!!!!
tu jest link do strony z odzieżą dla przyszłych mamuś www.happymum.pl i adresy sklepów w niektórych miastach :)

 
Ja też jeszcze nic nie czuję!!! A tak bym już chciała... musi to być cudowne uczucie.
Ja się Kobitki rozglądam powoli za wózeczkami, wiem że jeszcze trochę czasu, bo pewnie zakupu dokonam jakoś w październiku, ale już w ciągu tygodnia zmieniłam 4 razy zdanie ;D, więc wolę dłużej pobuszować żeby ten ostateczny wybór był trafny... cena do opcji do wagi - trudno się dobrze w tym połapać (jest po prostu tego bardzo dużo...) Poza tym miło tak sobie już trochę pobuszować ;D
A Wy już coś myślałyście o wózkach, rozglądacie się po sklepach dla maluszków???
 
Cześć dziewczynki - zajrzałam tylko na chwilkę, żeby powiedzieć wam co wyczytałam. W gazetce MamaShape znalazłam jakis artykuł - wspomniano tam o wadzie wzroku kwalifikującej do cc i podano wartość 5D (+ lub -) - proponuję to jednak sprawdzić, bo ja osobiście patrzę na wiadomości tam podawane z przymrużeniem oka! - oni proponują odwiedzić lekarza w 5 miesiącu ciąży.
To narka!!
 
Czesc Dziewczynki!!!
Paaricia ale masz fajnie! Ja niestety nic nie czuje, pomimo tego ze brzuszek urosl juz dosc znacznie...
Mam nadzieje, ze na dniach to sie zmieni...
Steffi - rzeczywiscie fajne ciuszki.I w Poznaniu jest sklep firmowy!Bede musiala sie tam przejsc. Niestety jest dosc maly wybor w spodnicach i nie jest to wyjatek jak na odziez ciazowa. Trzeba sie niezle naszukac, zeby znalezc cos fajnego...
Fuczak - my juz mamy wozek... Nie moglismy sie powstrzymac...
Od samego poczatku podobaly sie nam trojkolowce, a przede wszystkim Quinny Freestyle.  http://www.quinny.com/
Poniewaz sa one dosc drogie (ok. 3000tys za spacerowke + gondola) caly czas czatowalam na jakies przeceny.
I udalo sie!!! W jedym ze sklepow internetowych byla przecena o 50%!!! (www.calineczka.pl). Nie czekalismy ani chwili. Poniewaz pierwszy raz kupowalam cos przez internet, troche sie denerwowalam, ze przyjdzie cegla w kartonie ;). Wszystko jednak poszlo bardzo sprawnie. Po wyslaniu kasy, wozek byl u nas juz po2 dniach.
Teraz musimy jeszcze tylko dokupic fotelik, ktory pasuje do stelaza.

NAjwazniejsze w wozku to:
- duze pompowane kola (zmalymi mozna sobie rece na naszych drogach powyrywac)
- fajnie jesli jest reczny hamulec i skretne przednie kolo
- rama powinna byc lekka - aluminiowa

Niestety wiem to tylko od bardziej doswiadczonych kolezanek, a nie z doswiadczenia ... ;)
Pewnie agamarkam moze cos wiecej doradzic...

Napewno warto polowac najakies przeceny, np:gdy wchodzi kolekcja na nowy rok. Wtedy moznakupicfajny wozek, za calkim przyzwoite pieniadze.


 
reklama
Helou :) Nie bylo mnie raptem jeden dzien, a tu tyle stron do przeczytania! Niezle nas sie tu narobilo grudniowek :)
Co do staniczkow, to ja nie wiem, ze Wam tak rosna te piersi :) Mi jakos pomalu, cholerka. Fakt, ze rosna, golym okiem widze, ale mieszcze sie jeszcze w swoje staniki, aczkolwiek po wczorajszym wyjezdzie mysle, ze chyba czas juz kupic cos nowego, bo wieczorem czulam sie normalnie zduszona...
Wczoraj mierzylam fajne spodnie, nie byly w sklepie ciazowym, ale calkiem jak ciazowe - lniane, z guma, w srodku gumy sznureczek. No fajne kurcze byly, ale ja w nich z tylu... Ohyda jakas :) Nie chce miec takiej dupci nieladnej ;D
Co do blizniakow, to u mnie w rodzinie po obu stronach 0 blizniakow. No i my rowniez jak wiecie blizniakow miec nie bedziemy.
Ja ruchow od momentu motylka nie czuje, a wypatruje ich z coraz wiekszym utesknieniem. Czekam i czekam i nic na razie.
Ziemzia, jak Ty sobie miesiace liczysz?? Nie za szybko zaczelas z tym 5 miesiacem?? :) Aha, chyba, ze Ty juz liczysz skonczony 17, i liczysz wg pierwszego schematu podanego przez Aletke...Ja tam poki co uwazam, ze jestem w czwartym, nie bede sie pchac przed szereg, heh.W piatek oficjalnie moge uznac, ze wg pierwszego schematu zaczyna sie 5 miesiac ;) Swoja droga, niezle ten czas leci! Szok.
Jesli chodzi o wozeczki i inne akcesoria, to ja juz wybralam :) Wozek podoba mi sie Tako City Voyager http://www.allegro.pl/show_item.php?item=54925707 (swoja droga, chyba za dobrze im te wozki ida, bo juz podniesli cene o 30 zl :mad: )
 
Do góry