reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
[link=http://lilypie.com][img noborder]http://lilypie.com/days/051205/1/24/1/+1[/img][/link]​

Kochane Mamusie,
Witam WAs raz jeszcze - bo ostatni moj dluugasny mail pisany w nocy nie przeszedl, a wiec dzialam teraz kontrolnie i dwa slowa pisze szybciutko.
Milo mi sie do Was dolaczyc - termin mam na 5 grudnia
calusy
c.d.n.
 
Hejka !!
Agatko jestem w szoku i serdecznie gratuluję naturalnego porodu tak dużej dzidzi. Qrcze, już powoli zaczynam sie zastanawiać czy ze mną nie będzie podobnie.Ja mam tak jak Ty 163 cm wzrostu, a mój ukochany mężuś aż 190 ! Także też mogę urodzić dużego człowieczka.

Ziemzia ale cudownie,że czujesz już ruchy maleństwa...Ja niestety nic nie czuję i już nie mogę się doczekać, kiedy w końcu moje maleństwo da mi o sobie znać !

A jeśli chodzi o głód to szczerze mówiąc mogę nic nie jeść do 11-12, bo mi się po prostu nie chce. Ale za to w dzień nadrabiam ! A odnośnie brzuszka to już jest bardzo zauważalny...Nawet w za dużych wcześniej spodniach już się nie mieszczę ! Dlatego dziś z mężusiem obeszliśmy z 20 sklepów i w końcu kupiłam sobie fajniusie spodnie ciążowe. Bardzo mi się podobają i na szczęście nie mają jakiś wielkich gum czy czegoś takiego, tylko mają naprawdę świetny krój,a gumka jest szerokości może 4 cm.
Jutro idę do gina z mężem i już nie mogę się doczekać.Trzymajcie kciuki.
Pozdrawiam gorąco.Beata.
 
Czesc dziewczyny!!
Czesc Kalkien-gratki!!!
musze Wam przyznac,ze jestescie wszystkie niezle obcykane w tym liczeniu. No i tych centymetrach u dzidzisiow. Ja bylam wczoraj u gina i nie mialamniestety USG, wiec trudnomi powiedziec. Musze czekac jeszcze 3 tygodnie.... :-

Fasolkaa - ja tez nic jeszcze nie czuje. I tez mam wrazenie, ze moj brzuch jest tylko troche bardziej tlusty  ;). Co prawda w spodnie sie nie dopinam juz zadne,ale chyba poszlo mi w biodra... I przytylam od poczatku 1,4 kg.

Paaricia - moj nick to dluuuuga historia. Mam sentyment straszny do Australii. W szczegolnosci do Cairns. Zanim pojawila sie rodzinka pilotowalam wycieczki tu i owdzie a Australia i Oceania to byly moje specjalnosci.Tymbardziej fajnie jest uslyszec przyszla mamuske stamtad!!! Od razu kreci sie lezka w oku.... Na szczescie moje doswiadczenia w Australii sa tylko b.b.b.b.b pozytywne. Az misie nie chce wierzyc,ze masz takie trudnosci z USG!!!Tyle sie naslyszalam o australijskiej,najlepszej na swiecie sluzbie zdrowia!!!! Szok.
A moze nie ma co sie przejmowac?
Ja wiem, ze kazda z nas ogladalaby swojego dzidziusia na okaglo, ale jak sie nic nie dzieje to moze poczekaj ze spokojem do tego18 tygodnia? Nie ma co sie dolowac. Sama musisz wiedziec najlepiej jaksie czujesz.

A propos smaczkow-wlasnie kupilam 0,5 kg kiszonej kapusty i ide to wciagnac!!!!
 
Cześć dziewczynki! :)

Długo nie pisałam, sporo mam do nadrobienia, ale niestety trafiłam do szpitala z powodu krwawienia :-[
Musiałam kilka dni poleżeć i odpocząć, na szczęście wszystko wróciło do normy!!!
Dostałam Duphaston i No-spę i mam nadzieję, że już nic się nie bedzie działo.(Cholernie drogie te leki)

Najbardziej całą tą sytuację przeżywał mój synek! Nie potrafił zrozumieć co się działo i w ogóle martwił się rozstaniem :-[

Witam wszystkie nowe GRUDNIÓWECZKI!
Pozdrawiam i wracam do czytania (troche tego jest)
 
Helou :) Od dzis mam stale lacze w domu wiec teraz i popoludniami bede sobie zagladala na forum...:) ech zgubny jest ten Internet :) Ale przynajmniej kiedy pojde na zwolnienie bede miala lacznosc ze swiatem ;)
Agamarkam, tez sadze ze sauna w ciazy to niewskazane. Generalnie nalezy unikac przegrzania organizmu, a sauna to na maxa nagrzewanie! Lepiej sobie darowac takie przyjemnosci na pozniejszy okres.
Witam nowa grudnióweczke :)
 
Magi, jak miło :) . Pisz na bieżąco co tam u Ciebie słychać... Ja właśnie miałam totalny napad obżarstwa, nawet nie będę wypisywać, co wchłonęłam...Ale jedno jest pewne teraz czuję się fatalnie i nie wiem jak przeżyję resztę dnia. Ratunku !! :-[
Czy wiecie dziewczyny co może na temat picia mięty w ciąży ?? Bo mi się chyba obiło o uszy,że nie wolno,ale nie jestem pewna ...
 
Witam Mamuski!

agatamarkam - co do sauny i goracych albo lodoawtych kapieli moja madra ksiazka mowi, zeby unikac. Dlatego, ze Twoja temperatura ciala jest optymalna dla rozwoju Dzidzi, a w saunie czy dlugiej wrzacej kapieli (takie lubie najbardziej) temperatura ciala Ci rosnie i Malec moze miec problem z poradzeniem sobie z tym. Dla mnie brzmi calkiem logicznie i wole byc za bardzo uwazna, niz cos zepsuc, wiec zrezygnowalam z kapieli we wrzatku. ;")

aussii - Ale fajnie! Bylam w Cairns w marcu/kwietniu, zreszta tam powstalo nasze Malenstwo. ;')) Bardzo mi sie podobalo! ;') Dzieki za optymistyczne slowa - to jest tez to co mi Roland - moj Mezus powtarza, ze moze warto poczekac, skoro jest wszystko dobrze. Jutro sie wybiore do takiej fajnej hinduskiej lekarki i zobacze co ona mi powie. Jesli doradzi czekac, to juz sie poddam. ';) Generalnie to tez mam bardzo pozytywne wrazenia z Australii, mieszkam tu juz 3 lata i zawsze bylo ok. Dopiero teraz jestem troche zawiedziona. No ale musze przyznac, ze pierwsza lekarka do ktorej chodzilam, i na ktorej sie bardzo zawiodlam to byla... Polka...

Pozdrawiam wszystkie Mamusie bardzo serdecznie!!
 
reklama
Helou :) Cos tu dzis u nas pustki, czyzby wszystkie rzuciły sie w wir pracy tudzież nauki??? :laugh: ;)
Nazarlam sie u kolezanki w biurze truskaw (ogrooomne, ma swoja plantacje), od razu mi lepiej na duszy :)
Pamciaw, Ty masz dobrze, zdaje sie ze mozesz sobie przychodzic i wychodzic z pracy kiedy chcesz?? :) Jestes prezesem?? :) ;) U mnie bywa swobodnie w porownaniu z innymi firmami, ale takiego luzu znow nie ma.
Buziaki, pozdrawiam Was i Brzuszki Maluszki :laugh:
 
Do góry