reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Nathalie - faktycznie dziwna ta twoja mama - no serio sie nadziwic nie moge .....

ale najwazniejsze ze ty jestes super mama!!! twoja wlasna moze sie od ciebie uczyc!! i powinna sie uczyc!!!
 
Hejka :)

Natalko - no to że Twoja mama dziwna, to wiem nie od dziś, zreszta jak i moja :)

Klucha - czyli że Karinę widziałaś ??? A my dzis na Malcie widziałyśmy dziewczynę na rowerze, która do Kariny podobna była :)

Aśka - no to wstawiam fotki :) A spotkanko przemiłe było - nastepnym razem opanowujemy Cetadelę ;D ;D ;D

Laseczki, pamiętacie może dziewczyny, które przez pomyłkę zamiast odpisać na posta zakładały nowy wątek ??? Ja kojarzę co najmniej dwie :) I co się okazało - Aska to jedna z nich :D :D :D nie połapała się bidulka i nowy wątek założyła, a my na nia naskoczyłyśmy, ale całe szczęście nie poddała się i do nas dołączyła :) Fajna laska z niej - a jak wygląda !!!! Same ocenicie, ale jest bardzo ładna i wygląda szalenie młodo !!! Zuzia powiedziała, że z 19 może mieć, no góra 22 ;D ;D ;D

No to idę fotki ze spotkania wstawić :)
 
Aha, Aska, mam nadzieję, że się nie gniewasz, że Cię wydałam :p :) To tak na dobry początek, żebyś poczuła się jedna z nas i więcej pisała :)
 
Wanda w piorka obroslam ;D ;D ;D DZIEKI !!!
Od razu mi lepiej :)

19 lat ? Ach, jednym slowem nie musze isc na operacje plastyczna - MLODSZA SZCZESLIWSZA PIEKNIEJSZA ,czy jakos tak ;D

Ale numer :laugh: : :laugh: :laugh:





 
ale nawalilyscie stron ::)

Wandzik ja tez rocznik 82 i tez myslalam ze jestes starsza bo masz dojzaly umysl ale tez jestes rozrywkowa ;D to moje zdanie

Anna wybierz Daniel ja te imie mialam dac mojemu synkowi no ale urodzila sie Ola

Paula no tak w pracy czas to sie tak dlugo ciagnie a w domu leci jak niewiem :p

Zdanka moja Ola to tez taka corcia mamusi i mam nadzieje ze jej to kiedys przejdzie :D

niewiem co mam zrobic z tym roczkiem jesli nie bedzie wolnego terminu w 2 kosciele to odpuszczam :p

 
a tak poza tym to dzis mam mega dola
Rano przyszlam splakana po kursie jazdy(instruktor nakrzyczal a ja stwierdzilam ze sie nie nadaje)
We faktach pokazywali reportaz o dzieciach ktore sa bite prze rodzicow i znowu sie poplakalam , ach ide sobie piwko otworzyc :-[
 
Wiola też oglądałam o tych dzieciach i się zryczałam ::) :( aż mój mąż mnie przeganiał sprzed telewizora- do kompa mi kazał iść bo tam mam lepszy humor tak powiedział :D więc grzecznie przyszłam i buszuje po necie :D

A prawkiem się nie martw , moja sąsiadka też przychodziła z jazd i płakała bo instruktor krzyczał na nią ze najgorsza w grupie , a zdała już za drugim razem ;) :laugh:

Nikogo nie ma? wszystkie powoli się odłączają? ;) :laugh: :D
 
reklama
Donia ja nie rozumiem tych rodzicow co katuja dzieci, normalnie bym ich zajeb.... dziecko 2-wu letnie, nie widzi nie slyszy i ma padaczke normalnie szok :mad:
 
Do góry