reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
O Jeszcze dziala! :D

Wanda serial o ktorym mowilam to "Surface". Bardzo fajny jest tez "House". :D :D

Ana gratuluje chlopczyka!! Dom pelen facetow! :laugh: :laugh:

Joeey ta szwagierka to jaki ona ma problem?? Dziwnie tak...

Bartys, Karina
witajcie po wakacjach!! :D :D

Steffi i NAtalia - tez mialam gesia skorke czytajac o Waszych przezyciach!!!! Dobrze, ze sie dobrze skonczyo!
 
Hehehehhe...nie odlaczyli nas jeszcze!!!Kamila mialsa racje!!!!!!!!!

Joeey no normalnie szkoda slow na ta twoja szwagierke!!!!kij jej w plecy!!!!!!!!!

Ana strasznie sie ciesze i gratuluje z calego serducha!!!!

Bartys,Karinko witamy,witamy!!!!

A tak wogole co dzieje sie z Amelka????

Steffi normalnie mam ciary na ciele po przeczytaniu sytuacjii z osa!!!po co nam te chole..rne owady!!!!buuuuuuuu,,,,,wazne ze nie ugryzla Kubusia!!!
 
Aaaaaaaaa i zapomnialam wczoraj napisac ze zdjecia w albumiku Kacperka Pauli cudniutkie!!!!!A ta sesja z tatusiem niemozliwa!!cudowny synus Paula!!!!!!!!!
 
reklama
Ana, bardzosię cieszę, że syneczek zdrowiutki :laugh: :laugh:. Gratulacje ode mnie i Gabulca.

Joeey, olej szwagierkę, ważne że teściową bardzo ładnie się zachowała. Zapomniałaś, że teraz masz się nie denerwować ;)

Steffi
, ja bym na Twoim miejscu na zawał padła. Kurcze jak widze owada to juz panikuje,a co dopiero w takiej sytuacji.

Karinko, jeszcze moja Gabrysia ząbków nie posiada, widocznie tak te Gabrysie mają ;D

Zdanka, to kiedy się umiawamy na spacerek?

Bartyś
, witaj po długiej przerwie.

Haniu, ty tę grę zapodałąś na moje nieszczęście, bo ja nic nie robie tylko gram, ale moze i dobrze przed tym odwykiem.

Dziewczyny mnie się wydawało, ze dopiero wieczorekim dzisiaj nas odłaczą - zrozumiałam, ze odwyk dotyczy weekendu, i się wczoraj nie przejęłam tym w ogóle, ale dzisiaj juz tak. :(

A w ogóle to mam małego doła. Jutro zaczynam kurs na prawo jazdy i wychodze z domu na 4 godziny. To pierwsza nasza rozłaka z Gabrysia i sie martwie jak to będzie, zwłaszcza że Bartek szybko traci koncepcje czym Gabrysie zająć jak ta sie zaczyna nudzić. Pewnie bedą cały ten czas mini mini oglądac, bo do tego ogranicza sie podczas swojej codzinnej godziny dla taty. ALe moze nie doceniam własnego męzą.

miłego dnia
 
Do góry