reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

A wiecie czego się boję - że na forum psim mnie zlinczują... Nie wiem jak im to powiem... :-[ Na pewno kilka osób zrozumie, ale większość zmiesza mnie z błotem... :-[
 
reklama

Steffi jeszcze raz zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka

Natalia nie przejmuj się nimi...ktoś czasem musi być w takiej sytuacji dopiero zrozumie... Ja sama wiele razy pisałam że nigdy bym nie oddała i że była by to absolutna konieczność...ale jakoś Ciebie rozumiem i wiem że to musiała być dla ciebie bardzo trudna decyzja...ale najlepsza dla was wszystkich więc nie oglądaj się na nikogo.
 
Natalia szkoda mi Ciebie....ale Ingusia jest najważniejsza a nie ma co żeby niewinna Szelma przez to cierpiała, więc podjęłaś słuszną decyzję!.....a ja tylko przekonuje sie jeszcze bardziej że dobrze zrobiłam nie kupując teraz psa choć bardzo kocham psy to jednak nie jest najlepszy moment żeby mieć psa!
 
No to dziewczynki trzeba zbiera sie do pracy bo prasowanie sie na mnie juz spod byka patrzy!!!sterta jak nie wiem wiec musze zaczac poki dziecie spi!!!!
 
Witajcie z rana :)

Co to ja chciałam... nikt jeszcze nie zgadł zagadki Ketsy, a ja mam już pewna myśl (juz od wczoraj, nie to żeby mnie w nocy olśniło) ale muszę ją sprawdzić :)

Natalko
- fajnie Ci sie z praca ułożyło :) Plan rzeczywiście nie jest zły :) Ja bym wolała co prawda piątki albo poniedziałki wolne, ale w środku tygodnia też fajnie :)
Z Szelmusia - no cóż... nie rozumiem dlaczego mieliby Cie zlinczować na psim forum :( ??? Ja to bym szukała na tym psim forum nowego domku dla psiaka... W końcu tam są sami miłośnicy psów... Albo Steffi może przygarnie ;) Żartuję oczywiście, ale myslę, że przez psie forum powinnaś szukać... tak mi się wydaje.

Co to ja jeszcze chciałam...

Aaaa.... Steffi biedaczyno - kuruj się koniecznie... Przesyłam uściski, żebys szybciuteńko wyzdrowiała :)

Kamila - no ja bym matowe wybrała ;D ;D ;D zawsze wolałam mat :) A ten dowcip znałam już - nie o Kaczorze, ale znałam :)

lecę sprawdzić film :)
 
Ewela u mnie nie góra prasowania ale góra prania leży  ::) ::) ::) a potem prasowanie  ::) i kurcze nie mam kiedy tego zrobić, chyba bede musiała weekend spędzić przy desce do prasowania  ::)
 

Wańdzia no to od razu odpowiedz znałaś pewnie..... no ale jak nikt inny nie chce zgadywać to dawaj....

Paula a Paweł jak domem się zajmuje to nie powinien tego robić...? weź no zrób porządek ;) :laugh:
 
Ketsa - no właśnie chyba ta myśl sie nie zgodziła :p I pojęcia nie mam co to za film... ale mam cholerne odczucie, że go widziałam :)
 
reklama
Ketsa chyba bede musiała  ;) ;D ale on i tak dużo robi, sprząta, gotuje a wiem jakie to trudne teraz przy Kacperku  :p chyba najgorszy okres mu sie trafił do siedzenia w domu  ::)
 
Do góry