reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Hejka laseczki.

Nocka przespana na piątkę z minusem.  ;D Ingusia ładnie spała i przebudziła się tylko 2 razy z czego trzeba było wstać tylko raz.  ;D Także jeśli dziś też tak będzie mamy odpowiedź - była głodna po prostu.

Ależ dzisiaj mam dzień.  :mad: Wszystko się sypie - najpierw ZUS i skarbówka - nic nie załatwiłam, bo jakaś pi.pa jest źle doinformowana i nie chciała mi przyjąć dokumentów i odesłała gdzie indziej.  :mad: :mad: :mad: Tam z kolei z powrotem do ZUS u. ... Potem byłam załatwić jeszcze jedną sprawę w ośrodku jeździeckim i załatwiłam ją tylko dzięki temu, że po kilku godzinach użerania się z urzędnikami nie wytrzymałam już nerwowo i mi poleciały łzy (hehe, dobry sposób na facetów  ;) ) a potem mieliśmy mega wtopę z nianią, którą opiszę wieczorem, bo w kilku słowach to się nie da. Dziś przychodzi normalnie i Tomek będzie z nią rozmawiał, ale co będzie potem to nie wiem.  :-[

Nadrobię Wasze posty wieczorkiem, a teraz już szykuję się na szkolenie. Buziaczki.
 
reklama
reklama
Do góry