reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Hejka z ranka :)

Paula w tym tygodniu mam zmiane 13-21, ;) dlatego tak późno :p

Co wy tu znowy za afere robicie o głupie buteli aventu ::) Uspokoic mi sie tu juz i niedenerwowac Wandzika ;D ;D

Weronika jeszcze dzis zakatarzona i marudzi, a cos czuję, że mnie przeziebienie bierze :(
 
reklama
Jaka aferę ????????????
O co chodzi :p :laugh: :laugh: :laugh:

Ja to bym czasem chętnie do pracy poszła przynajmniej po powrocie bym się na Maję nie wkurzała bo bym była stęskniona a tak czasem nie mam siły
 
Byłam w albumiku i tak:
zdanka zdjęcia czadowe i ładne widoczki
joeey i Wanda super miałyście to spotkanko, małe ekstra wyszły na zdjęciach
A poza tym wszystkie nasze dzieciaczki wyglądaja przeslicznie :D

jsorbek pracuje w banku, a dokładnie w dziale windykacji ;) :)
 
A to fajna praca chyba nie

chociaz trzeba sie wiecznie o kasę upominać tzn w firmach jakiś w banku to pewnie inaczej ::) ::) ::)
 
029.gif
 
reklama
swiete slowa Sorbus

mi tez czasem brak cierpliwosci zwlaszcza po calym dniu Majusiowania
Bo Majka tak jak Ada Joeey nie posiedzi w lozeczu a kojec nazywamy placznikiem bo jak tylko ja wsadze to po ok 2 min jest ryk ze chce wyjsc
teraz siedzi pod stolem i mnie ciagnie za nogawki
notorycznie wylewa psu miske
i pakuje palce do kontaktow
bawi sie kablami piltoami komorkami
i tlucze piesciami w komputer
i wyjmuje karte sieciowa (taka na USB)
czasem pobawi sie zabawką :) :) :) :)

 
Do góry