reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
wanda_23 pisze:
Nie było innego wyjścia - oni musieli wygrać...

a dziewczyny, czy któraś z Was (oprócz Sorbek: :D :D ) zauważyła pierś Foremniak ???

Ty wstrętna Wando przyznaj sie tu zaraz że źle oceniłaś wczoraj moje posty :mad: :mad: :mad: ;) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Ale już :laugh: :laugh: :laugh:

Wiecie co nie wiem czemu ale częśto mi sie zdarza żę jak nie mam nic złego na myśli to ktoś to odbiera całkiem na odwrót i w życiu normalnym też czasem jest mi z tego powodu okropnie przykro bo ludzie ze mnie robią takiego potwora ;) :laugh: :laugh: :laugh:

No ale jak juz pisąłm kłocic sie nie będę i zobaczymy czy cos się zmienie ;D ;D ;D
 
Maja właśnie wyciągła kasetę z video cholera mała nacisneła guzik wyszła a potem wyciagła całkiem

Myslicie że dzieci juz rozumieja że im nie wolno ???
 
jsorbek pisze:
wanda_23 pisze:
Nie było innego wyjścia - oni musieli wygrać...

a dziewczyny, czy któraś z Was (oprócz Sorbek: :D :D ) zauważyła pierś Foremniak ???

Ty wstrętna Wando przyznaj sie tu zaraz że źle oceniłaś wczoraj moje posty :mad: :mad: :mad: ;) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Ale już :laugh: :laugh: :laugh:

przyznaje ;D poniosło mnie :p :D :D :D
Sorki ;D
Tym razem, wiem, że nie miałaś złych intencji :p ale to tylko tym razem :p hehehe
 
Ale sobie slodzicie...hehhehe

Moj prezes wlasnie wstal a myslalam ze jeszcze bede miec chwile!!!Wiec bede sie zegnac!!!idziemy do mojej mamy bo ja mam jazde imusze zostawicu niej synusia!!!milego dnia zycze!!do wieczorka!!!
 
no ale mowcie mi tu szybko co z tym cyckiem????????????
;D ;D ;D ;D

mam pytanie: wrzuciłam do kubka torebke zielonej herbaty i torebke czerwonej (przez pomylke) i zalalam wrzatkiem
to jak myslicie - wyjdzie niebieska???
 
reklama
Asiu wydaje mi sie ze od poczatku dzieci treba uczyc co wolno a czeg nie.Bo jaak jej sie raz pozwolisz bawic raz nie to dziecko zgłupieje bo dajesz jej niejasne komunikaty ;)
 
Do góry