reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Proszę oto najkrotszy kawal swiata: POLSKA GOLA!!!!  :laugh:  :laugh:  :laugh:

Nathalie - kto Cię zasmucil - powiedz tylko a my sie tym zajmiemy  ;)

A nasze nowe autko to Alfa Romeo 156 - srebrna  ;D  No i w koncu mam nowy telefon - jest śliczny to Nokia 7370! Uwielbiam go. I ma cudowny frędzelek :D

Wiolus - Wiem jak to jest czasami ze sie nie mozna pochamowac z klotnia....my tez raz sie poklocilismy przy mojej siostrze.... no i wyprowadziłam sie od niej do babci :( Nie bede sluchac jej wykladow jaka to jestem zla dla niego.  :(  
 
reklama
Dzięki Karinko hi hi, dobre! :laugh:

I zazdroszczę zakupów. Dawaj fotkę autka.

A ja bedę się pogrążać w smutku w samotności, tzn. z mężem Tomaszkiem... Może jutro mi przejdzie.
 
Ziemzia no racja, Wandzie chyba cukier za mocno skacze ;D najdla sie slodyczy i skutki sa :p

Natalia smutki precz, nosek w gore ;) :)

Wiolus jak mowi Ziemzia nie daj sie - twardym trezba byc nie mientkim ;D
 
reklama
dobra - to ja zapodaje kawał o mężach:

jedna koleżanka do drugiej:
- słuchaj kochana ten mój mąż to istny skarb - nie lata po kolegach, nie skacze na piwko, nie chodzi z kolegami na kręgle, za babami sie nie ogląda, nawet na nie nie spojrzy!

- TAK? a od kiedy jest sparaliżowany???
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
Do góry