reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

ja wlasnie ogladam, ale niedlugo bo maz sie laduje z filmem, ktory mielismy obejrzec w jego urodziny a nie zdazylismy, nie mam serca mu odmowic ::) :)

Joeey zapomnialam Ci napisac, ze mi smutno, ze nie bedzie dzidzi :( ;) choc pewnie bys sie cieszyla to jednak troche Ci ulzylo :) wszystko w swoim czasie :) ale masz samkowita kolacyjke, mniam.

GOCHA-N ciekawe zainteresowania? mi na razie czasu brak - uwielbiam nic nie robic :p a serio lubie malowac, rysowac, no dlubac w plastyce jednym slowem :p :) niesamowity relaks dla mnie, ale czy to pasja?? lubie tez zima nartki, a latem rowerek a od wszelkiego zbieractwa raczej mnie odstrasza :p
 
reklama
Ale zaszalalyscie!!tyle stron ze nadrobilam tylko troszke!!Dzieki dziewczynki za wsparcie jezeli chodzi o spacerek,tez mi sie wydawalo ze trzeba chodzic niezaleznie od pogody ale chcialam sie upewnic,ze moze tylko ja jestem taka stuknieta,ze nie moge w domu wysiedziec!

Hania probawala raczkowana ale odkad nauczyla sie siadac to tylko siada ;)

Joeey no widac tak mialo byc z tym testem,ze nie masz fasolki!!
Dziekujemy za gratulacje zebolkow!!

Co tam jeszcze...nie wiem.Uczylam sie prawie caly dzien i mozg mi sie zlasowal ;)

Agnest Tobie tez sto lat zycze w zxdroqwiu i szczesciu!!
 
Natalia na debili nie ma rady

ja tez miałam przygode w 8 miesiącu facet na mnie naskoczył żę przy okienku wypełniam blankiet a mogłam w domu - kretyn i jeszcze mnie od analfabetek zwyzywał bo pominełam jedną cyfre w nr konta bo sie spieszyłam - popwiedziała tylko że mówią że to młodzież nie wychowana a starzy jeszcze gorzej sie zahcowac nie umieją ale jak mnie zagotowało wtedy to myslałam żę urodze od razu - olej faceta i idx mu naklej jeszcze coś :p

No ten Irwin to przesadził z ta przygodą z krokodylami i tym swoim kilku miesięcznym synkiem - jak ta matka mogła na to pozwolić :mad: :mad: :mad: :mad:
 
jsorbek pisze:
Wanda kłamczucho mówiłas że nie lubisz Aventu a paulinka na fotkach z Aventu pije :p ;) :laugh: :laugh: :laugh:

no i co z tego że pije :p i tak nie lubię aventu - a mam 3 małe butelki z aventu i 1 dużą i 1 małą z Canpola - i te o wiele lepsze i ładniejśze do tego ;D
wiekszosc z aventu, ale i tak ich nie znosze i raczej czesto myje canpola, zeby w nim podawac ;D
 
Wanda ty kiciaro -  :p Coś Wanda fochy ostatnio strzela - zauważyłyście dziewczyny??

Sorbek - ja też byłam w szoku jak to zobaczyłam - dletego mówię, że oszołom!!
 
reklama
ziemzia pisze:
Wanda ty kiciaro - :p Coś Wanda fochy ostatnio strzela - zauważyłyście dziewczyny??

Sorbek - ja też byłam w szoku jak to zobaczyłam - dletego mówię, że oszołom!!

Ziemziaku podpisuje sie oboma łapkami :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
Do góry