reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
No nie mogę, Sorbek zepsuła całe bb :p
Teraz to juz się obrażam :p ;) i nie będę tu wchodzić :p ;)
Chciałam byc pierwsza na 1900 stronie, a tu co ??? Sorbek połączyła nam oba wątki :p
 
Natalko - musiałam niedoczytać tego, że dobrze się czuła Ingusia u niani nr 1 :) No i dobrze, że się zdecydowaliście :)
A ja jestem po przygotowaniu 16 przelewów i normalnie juz nie widzę na oczy :p Musiałam się zabrać za to, bo w poniedziałek przelewy muszą wyjść :) A ja za to cholerka odpowiedzialna teraz jestem :)
fajnie się tak zająć czasem pracą - mimo, że w domu, ale zawsze to coś innego :)

A teraz padam na pyska i idę spać :)
 
A to ja chyba wiem co sie dzieje - Sorbek dostala tymczasowo upowaznienia moderatorskie! :D :D

Juz sie przerazilam, ze tyle mam do nadrabiania, a to poprostu zcalone watki! :D

Dziewczynki dzis jest w Australii dzien ojca. :laugh: Zaraz wychodzimy na grila do kolezanki z mojej mothers group, gdzie bedzie sporo dzieciaczkow. Ale fajnie! :laugh: :laugh: Wkleje pozniej zdjecia.
 
AA Ziemziu nie zajarzyłam - melduję posłusznie że juz wyprasowane ;) :laugh: :laugh: :laugh:

Nie tak serio to gadałam z aniaslu i chciała nam dac więcej uprawnień sle nie tylko ja zaczełam mieszać nie wiedząc do cvzego to i po co ale juz zabrała spowrotem
Niestety już wątkó nie da się rozdzielić :( :( :(
Ale mnie pocieszałą zę jej też się zdarzały takie rzeczy :p

jeszcze raz przepraszam 8) 8) 8)
 
Dzis mnie cały dzień nie będzie to brońcie mnie przed resztą dziewczyn ;) :laugh: :laugh: :laugh:

Idę na chrzciny do mojej "ukochanej " szwagierki ale musiałam zajrzec czy jeszcze mnie nie wywaliłyście :( :( 8) 8) 8)
 
hahaha!! Majusia jako pchacza uzywa naszego odkurzacza ;D ;D ;D ;D ;D

myslalam ze padne ze smiechu jak ładnie sobie za nim spaceruje :)
 
reklama
Sorbus smaruj dupsko ;D ;D ;D

wczoraj goscie wyszli po 23, w dupe strezlila nasza kolacja i film :p ale bylismy zli

Nati dobrze, ze sie zdecydowaliscie na te pierwsza, najwazniejsza jest praktyka a nie teoretyczne wystukane teksty, wazne, ze ma podejscie do Ingi no i mega plus - bliskie sasiedztwo.
 
Do góry