reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
O kurka wodna, też tak mam.  :-[

MamaC wieszyk bombastik! Fajny pomysł tak w ogóle.

Ketsa 47 kg???  :o To ja jestem od Ciebie prawie o 20 kg cięższa???  :-[ Od jutra dieta, nie ma co... A tak serio to idź do lekarza. Moja koleżanka też miała taki szybki spadek wagi i się okazało, że ma coś nie tak z jelitem grubym.  :-[

Była u nas niania nr 2. Dość sympatyczna dziewczyna, ale była między nami jakaś taka bariera, nie potrafię opisać dokładnie o co chodzi, po prostu nie podpasowała nam. Odpowiadała bez wahania na wszystkie pytania i jej odpowiedzi były takie jakie chciałam usłyszeć, poza tym ma doświadczenie, ale z dziećmi w wieku przedszkolnym. Niestety w kontakcie z dzieckiem totalna klapa. Asekurowała Ingusię tak bardzo, że nawet nie pozwoliła jej raczkować i zupełnie nie potrafiła się nią zająć, nie miała pomysłów. Ingusia niby do niej podeszła, ale pewnie tylko dlatego, że miała koraliki na szyi.  ;) Na dowidzenia nawet nie odwróciła głowy w jej stronę i nie zrobiła jej papa. I generalnie jak była u niej na rękach była niespokojna i chciała do nas. Już podjęliśmy ostateczną decyzję i powiedzieliśmy niani nr 1, że ją bierzemy. Po co szukać, skoro ta jest ok. Jak cos będzie nie tak to zawsze możemy z niej zrezygnować. No i wieeeelkim plusem jest to, że mieszka w klatce obok i możemy w sumie sobie rozmawiać przez balkon.  ;D

 
Całe szczeście


dziewczyny sorrki ja naprawdę nie chciałam :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
:-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
:-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
:-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :
:-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
:-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
 
Z tego co zauważyłam to coś się mocno schrzaniło na wyższych szczeblach  :laugh: nie ma co trza poczekać, aż wszystko wróci do normy - idem poczytać i lulanki do Misianki  ;)

Natalia - trzymam kciuki, żeby było ok i cieszę się, że już postanowione!

Sorbek - wyprasuj sobie ręce!!!!
 
reklama
Juz wam złozyłam wątek z powrotem tylko pusty :( :( :(



dobra przyjme każdą karę :( :( :(
Tylko wysoki sądzie prosze o litosć :p
 
Do góry