reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

wanda_23 pisze:
Aska - ponawiam pytanko, bo ja tu mieszkam dopiero od czerwca, wczesniej Bydgoszcz zasilalam ;D  Gdzie jest najwiecej sklepow z odzieza dziecieca - nie chodzi mi tylko o niemowleca, bo głownie chce Wiktorkowi (4,5 latkowi) kupic spodnie... Do wyboru mam Plazze, King Cross Marcelin, Panorame - bo w M1 nie ma zbyt wielkiego wyboru :( No chyba ze jest cos jeszcze o czym nie wiem - tylko blagam, nie pisz ze w Starym Browarze, bo tam teraz straszne korki sa i samochodem nie chcemy sie tam pakowac ;D ;D ;D


Jest jeszcze w TESCO na Piątkowie sklep DYZIO z artykulami dla dzieci,ale nie wiem do jakiego wieku dziecka mozna kupic ubranka.
Na Polnej jest PATI i MAX (chyba dobrze napisalam nazwe),ale tez nie jestem pewna czy dla 4,5 letniego dziecka cos dostaniesz.
Szczerze mowiac,na razie robie zakupy tylko dla Szymonka i rozgladalam sie pod jego katem.
Coz, zostaje H&M kolo Browaru i moze jakies male sklepy np na Słowiańskiej jest taki sklepik z moda dziecięca.

Obiecuje,ze jesli cos jeszcze znajde,dam Ci znac.
 
reklama
halutko
ja wpadłam się przywitać:) u mnie dziś pracowity dzień..... nazbierało się trochę:) ale już posprzątałam , poprasowałam, obiadek przygotowany więc zasłużony wypoczynek teraz....

doczytałam że Paaricia została kangurkiem:)
MOJE GRATULACJE
 
A mój małżonek był w trzydniowej delegacji w Bydgoszczy :)
Nocował na obrzerzach Bydgoszczy w Karczmie RZYM. Super jedzonko tam mają, w łazienkach jacuzzi :) Kiedys i mnie tam zabierze :)

Pozdrawiam Bydgoszczanki (te byłe też) :)

 
Karczma Rzym - fajnie :) Super tam jest - Paweł też miał tam kiedyś szkolenie... Wszystko mu smakowało - zresztą jemu to zawsze wszystko smakuje :)

Pati - aaa...jego kolej była - muszę tak Pawłowi powiedzieć ;D ;D ;D

Aska - dzieki :)
 
A ja kolacje robioną przez Marka (męza) jem często
Hehe w końcu ja w sielance żyje :)
Wczoraj Marek zakupił  duży bukeit kwiatów (róż żółtych - moich ulubionych) i słodkości m.in. tort - rocznica śłubu była nasza. Pamiętał.

Nie moglismy się weselić, bo Nisia chorowinka, ale i tak było przyjemnie

 
hej dziwuszki - niestety nie mam czasu dzis posiedziec ale chocaz na chwilke :)

przede wszystkim ogromne gratulacje dla Pati - KANGURKA - ZEGARKA ;D i dobrze, ze z nozka lepiej ;)

moj Artur tez lubi gotowac, i obiady i sniadanka robi - nawet do lozka to ostatnie :) kochany jest :)

tak, nie pytajac nikogo jako zalozycielka po prostu zmienilam nazwe watku na samo pielegnacja :laugh: nie za duzo gwaiazdek bo mi sie podoba :laugh:
 
Szymkowi gratuluje drugiego zebola  ;D

a teraz uciekam na miasto i na obiad do babci - odbieram dzis paczke z moimi rzeczami z nadbagazu z Anglii - mama mi wyslala i ponoc jest ogromna bo chyba i zabawki wrzucila  :) nie moge sie doczekac zeby tam poszperac  :laugh:
Wandzik ale Ada ukochala sobie wasza szafke z telewizorem a nie stol chyba  :p :laugh:

Asia z early days nie ma bodow z dlugim rekawkiem - w ogole w Anglii nie produkuja chyba bo nie znalazlam chyba, ze ktoras mnie oswieci, a tez bym chetnie kupila wlasnie z tej firmy bo sa swietne i dostepne na allegro ale nie ma z dlugim  :p ::) i mam zamiar kupic w h&m o ile znajde...
 
reklama
Te Zegarek - a jak nózka lepiej ;D ;D ;D

Wanda no ja też mam wielkie to kwatuszysko :D :D :D

Ja tez dostałam bukiet róż czerwonych na roczicę a jak urodziłam maje 25 pięknych ogromnych czerwonych róż Boże jakie one były piękne :p ::) ::) ::) :) :) :) ale sie rozmarzyłam
Żeby dostać następny taki pewnie będę musiała urodzić następne :laugh: :laugh: :laugh:

A kolacja rzadko jadamy :p

joeey
no na allegro własnie nie ma :( :(
 
Do góry