reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Klucha, mój Miszczu niby na prace nie narzeka, ale widzę, ze zestresowany i znerwicowany bardzo jest, oczywiście dla wszystkich miły i uprzejmy, a w domku puszcza wodze fantazji i pokrzykuje to i owo na przykład. On w ogóle nerwus jest ale teraz to juz osiąga ekstremum, choleryk do potęgi, nie mysli w ogóle co mówi a za 3 minuty jakby tego nie pamiętał. No nie moge pozwolić, zeby Agata takie sceny oglądała. Najgorsza jest bezsilność, chciałabym mu pomóc, ale nie mam pomysłu, moja cierpliwośc - i tak wielka - pewnych prób nie przechodzi, poza tym bez brawury, nie jestem męczennicą i sie nie dam. Chyba zaczne sypać mu jakies uspokajacze do herbaty... beznadziejnie mi z tym dziś...
 
Wanda bo ja rzadko wchodze na grudzień jakna grudzień tylko przeglądam wiadomoście tzn odpowiedzi na twoje wątki i dlatego pewnie ale juz widziałam widziałam

joeey thank you very very much :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
A Paulina juz pieknie raczkuje - Ada ja nauczyla :) I tak jak Ada jeszcze byla, to srednio jej to szlo, a jak tylko pojechala, to mloda od razu zaczela wszedzie brykac i jeszzce spapugowala dwa ulubione miejsca Ady - kwiata i stol :)
 
reklama
Ja się tez postanowiłam odchudzać, bo mnie zaczęła moja opona na brzuchu denerwować i grube udziska. Ale ja jestem strasznym łasuchem i nie wiem co z tego będzie.
Wanda, ja lubiłam ciemne pieczywo dopóki, w ciąży mnie ta cukrzyca nie dopadła. Wtedy miałam zakaz jedzenia białego, bo mi po nim cukier skakał i jadłam dziennie 4 kromki pumperniklal. Dzisiaj nawet sam zapach razowca mnie drażni... ale może to minie. A co ciekawsze ten zapach drażni tez mojego męza który wcinał wtedy świeżutkie bułeczki ;D.
 
Do góry