reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Heloł. Ja kwausię mam już za sobą, trzeba było wcześniej mówić, że piejcie.

Dziś druga noc nieprzespana z rzędu... :-[ Musiałam wstawać co 15 minut aż w końcu koło 2 wzięłam Ingę do łóżka, ale w sumie było jeszcze gorzej, bo budziłam się co 5 minut. :-[ Nie wiem co jej jest, czy to ząbki czy może było jej za ciepło? Cholera wie. Nie ma tak, dziś wysyłam Tomka do niej do pokoju a ja będę sobie smacznie spała w dużym. Niech on wstaje chociaż raz. O!

Ziemzia i Klucha przyjemnego spacerku. :)

Paaricia gratulacje!!! Wiedziałam od początku, że Ci się uda. ;D

Ewelab] gratuluję drugiego ząbka!!! :laugh:
 
reklama
Witajcie :)
Jestem już w pracy :(
Rano posprzątałam sobie wszystko, załatwiłam sprawy formalne i narazie siedze, co chwila ktoś zagląda żeby pogadać  :)
Nie ma dziś mojej naczelniczki więc nie musze sie stresować i póki co ostro pracować. Ale zaraz pójde do dziewczyny która mnie zastępowała zobaczyć na jakim jest etapie pracy.
Muszę jeszcze pogadać z dyrektorką żebym mogła pracowac od 7 do 14, przed ciążą też pracowałam od 7, mam nadzieję ze sie zgodzi.
To narazie tyle....
Pozdrawiam

P.S. Będe Was podczytywac i jak mi sie uda to coś napisze :)
 
Hej nie nadrabiam bo nie podolam!!!Pati gratulki,dobrze ze nie musialas sie zrzekac polskiego obywatelstwa kangurku ;)

Natalia Hania tez sie czolga JAK ZOLNIERZ W OKOPACH PRZY TYM WYDAJE TAKIE PISKI Z WYSILKU.

No i poza tym to Hurra mozemy juz rysowac plan naszego domku wreszcie po 3 i troche miesiacach przyszlo nam pozwolenie o zagospodarowanie.Musimy budowac dom od uliczki i dach musi byc jak u sasiadow ale pocieszam sie ze plus tego taki bedzie ze podworko bedzie wieksze dzieki temu ze dom przy ulicy musi stac.A jakei bedziemy mieli sasiedztwo kosciol plebania ;) i szkola i przedszkole tuz tuz.Tylko ze w naszym malym szydłowcu to wszedzie blisko ;)
 
czesc  ;D

Paula a Ty karmisz piersią ???  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :p

no i dla Pati ogromne gratulacje !!!!!!!!! zostania kangurkiem  ;D

Magdus sasiedztwo macie wyborowe ;D :laugh: :laugh: :laugh:

 
Pati - wielkie gratulacje z nowego obywatelstwa

Godzina na karmienie piersią - przysługuje teoretycznie do 3 roku zycia dzieciaka.
Ja do pracy wróciłam w maju, pracuje od 7.00 do 13.35 (służba zdrowia - dniówka trwa normalnie 7h35 min.)
Zaświadczenia o karmieniu muszę dostarczać co 3 miesiące, mam gorliwą szefową :(
 
reklama
Gabi ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;) ;) ;) w pracy myślą że karmię ;)  ;D

Natalia dokładnie nie wiem ale chyab dopóki dziecko nie skończy 3 lat....musze sparwdzić w kodeksie pracy.

o dzięki Dorotko :)
 
Do góry