reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Hej Dziewczynki!

Mamy spacerowke!! :laugh: :laugh: Dzis odebralam i juz nawet wyprobowalam robiac zakupy. :laugh: Pozniej wkleje zdjecie na zakupach - ma sie rozumiec zdjecie z zawartoscia! :D

Co ja to mialam... No nic, napisze cos pozniej, teraz chlopaki poszli na spacer wiec chce ten czas wykorzystac i ponadrabiac rozne papierowe zaleglosci.

Buziaczki!
 
Witajcie z rana :)

Czekam na męża bo poszedł po zakupy i obiecałam że zaczekam na niego z kawką :)
Kacper śpi więc korzystam z okazji i melduje sie na bb :)

mieliśmy iść dziś na grzyby ale całą noc lało że w lesie pewnie strasznie mokro a z grzybów zrobiły sie kapcie :( może jutro pójdziemy jak nie bedzie padało :)

życzę wszystkim miłego dzionka :)
 
Ana ja też czasami małe piwko z soczkiem bedąc w ciąży wypiłam albo winko czerwone, pytałam sie lekarz i powiedziała ze od czasu do czasu można, byle nic mocniejszego :)

Wanda gratulacje 6 stron!!! oby tak dalej ;D no i życzę zdrówka dla Paulinki coś okropnego te katary i kaszle :( też nie mogę ptrzeć jak Kacperek sie męczy ale pije syropki mam nadzieję ze mu pomogą.

Pati fajnie że mamcie już spacerówkę to jest super sprawa! oby dobrze sie jeździło! :)


 
Dzisiaj Natalii w kalendarzu :) Natalio jesli masz dziś imieniny to przyjmij najserdeczniejsze życzonka:

Twoje imię w kalendarzu,
To jest Twój szczęśliwy dzień,
Poczta kwiatów w korytarzu,
Już za chwilę spotka Cię!
Życzeń pęki weź do serca,
I uśmiechaj często się...
Smutków niech Ci nikt nie wkręca,
Dziś są imieniny Twe!
:-* :-* :-* :-* :-*
 
Hejo

Wańdzia no ja cię podziwiam i chyle czoła...mówisz że napisałaś wczoraj 6 stron..... a do tego cały czas na bieżąco na forum.....no jak
aaa no i zdrówka dla Paulinki niech szybko zdrowieje

Paula Kacerkowi też dużo zdrówka....chyba taki okres się zaczyna że bardzo łatwo o przeziębienie...w końcu pogoda to już jesienna

Donia no pochwal się tymi zakupami !!!bom ciekawa ;D. i jaki aparacik w końcu?
 
Paula dzięki kochanie  :laugh:  :-* :-* :-* to baaardzo miłe, ale ja dziś imieninek nie obchodzę, tylko 1 grudnia.

A na grzybki szorujcie, bo właśnie duże powyrastały!!!  Uwielbiam chodzić na grzyby tylko pająków strasznie się boję i strasznie śmiesznie wyglądam he he, wszyscy ze mnie leją na grzybach, bo mam bluzę z kapturem zawiązaną tak, że widać mi tylko oczy i nogawki też zabezpieczone przed wdarciem się intruzów i mam długaśnego kija, którym macham ciągle przed sobą, żeby zgarnąć ewentualne pajęczyny.  :laugh: :laugh: :laugh:

Wanda małolaty czyli ile lat miały? Mi się zgłosiła babeczka, która ma 23 lata. 19 też by mogła być. Jestem cały czas w domu i to tylko 2 godzinki dziennie. Nie mam za dużych wymagań. A tak w ogóle to jakie można zadać pytania potencjalnej kandydatce??? Pomóżcie bo nie mam pojęcia jak się do tego zabrać.

Z Beatka mam super fajnie, to prawda.  ;D Mam nadzieję, że jak wróci Dawid i jak Beatka wróci na studia to też znajdzie dla mnie chwilkę. Co do mamy Kubusia to nie jest zbyt czasowa, bo pracuje i ma psa na głowie (znamy się z psiego forum). Może jednak znalazłaby troszkę czasu na spotkanko.

Przesyłam fluidki dla Paulinki, żeby szybciutko wracała do zdrowia!!!

I gratuluję zabrania się do pisania pracy mgr. Teraz jak już zaczęłaś to pójdziesz jak burza. Najgorzej zacząć.  ;)

Paaricia czakamy na fotki wózeczka.
 
reklama
Witam :)

Paula
- a jakie syropki dajesz ??? Ja podaje na wlasna reke flegamine i vit C.

Ketsa - na bierzaco, bo nikogo nie bylo na forum prawie ;D

Natalko - zaraz Ci napisze jakie pytania mozesz zadac :) na privie :) u mnie małolaty to 17 lat :) pełno takich bylo :)
 
Do góry