reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
Kama jeszcze nie wiem, na pewno nie Dąbrowskiej. Nie mam już na nią siły. Chyba po prostu przestanę się obżerać. Kurcze, nie wiem, przemyślę to i Ci powiem.

Sorbuś przesłałam Kamili moje zdjęcia ze ślubu, a wtedy byłam bardzo chuda i Kama powiedziała, że zupełnie inaczej wyglądałam (tzn. lepiej) i że mi kości wystawały tak fajnie. :) Także sama rozumiesz... ::)
 
KOLOROWYCH

ale macie fajnie z tym zimnym piwkiem, zazdrosze troche, mam straszna ochote na warke stronk z sokiem - mniam :p Stasko dzisiaj ladnie zasnal, wiec tez sie milo relaksujemy.

Agnes wlasnie, pochwal sie gdzie to mieszkanko bedzie?? :)

dzieki ze trzymacie za dziewuszke ;D okaze sie niedlugo, oczywiscie, ze powiem, no jakze moglabym nie?? ;)
 
Dzieki dziewczyny za slowa otuchy
Joeey masz racje Ola za niedlugo dogoni wszystkie dzieciaki, buzialki dla Aduni  :laugh:

Wandzik chcialabym kupic aparat, ale zawsze cos innego kupujemy  :D Teraz kupilismy fotelik, krzeselko do karmienia i fotel dla nas  :D i troche jestesmy splukani.A w media ma byc mega wyprzedasz moze uda mi sie mezula namowic na aparat :D

Paulinka juz stoi?musze leciec do albumiku  ;D
 
Sorbek to gratulacje, tak trzymac z ta kolacja a raczej jej brakiem ;)

oj, tez bym sie zapisala do Kwadransowych ;D mnie gubilo wlasne pozne jedzenie i nieodpowiednie laczenie produktow; Natalia a co sadzisz o ksiazeczce Maji Blaszczyszyn - Dieta zycia? znasz? ja wlasnie pozyczylam od kolezanki i jest swietna, nawet w ciazy mozna sie trzymac jej zalecen.

Joeey 34??? nie pomylilo Ci sie? mi 36 wydaje sie juz maly? ;) jak to zrobilas? podziel sie z nami :)
 
Dzięki za linka. :-* O, 30 stron! Brzmi zachęcająco dla takiego lesera książkowego jak ja. :p Jutro przeczytam skrócik (dziś już nie dam rady) i jak coś to sobie ją kupię w prezencie.
 
Dziś o 19.00 zarejestrowałam się na "niani.pl" i już przed 22 miałam odpowiedź. ;D Fajnie. Szukam niani już teraz, bo potrzebuję tylko na 2 godzinki dziennie więc nie łatwo będzie mi kogoś znaleźć.
 
reklama
Wiola - a no będzie mega wyprzedaż ;D ;D ;D od przyszłego tygodnia chyba :)

Ana - ja tam w ciąży na piwko czasem sobie pozwalałam... przecież to nie grzech chyba :)

Natalko
- tak, szybko na niani pisza, ale do mnie pisały głównie małolaty - moze dlatego, że się rejestrowałam w czerwcu ;D fajnie masz z Beatka - tez bym chciała mieć kogoś :) Ale odezwę się do mamy Kubusia :)

a ja napisałam juz 6 stron mojej magisterki ;D ;D ;D i nic nie kopiowałam - wszystko samemu :) hehehe

ale na dziś już chyba koniec :(

Paulinka ma straszny kaszel i katar :( mam nadzieję, że nie będzie chora... tzn wiem, że nie będzie, ale tak strasznie kaszle :(
 
Do góry