reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Hej Dziewczynki!

Gabi to witaj w klubie - ja tez nie wyspana i tez sie polozylam o 21... ::) ::) Maly od kilku nocy budzi sie okolo 2 i chce sie bawic i zasypia dopiero kolo 4-5. Dzis jakby bylo malo walnal w nocy 3 kupy!! 3!!!! Musialam 3 razy wstawac i Mu pieluszke zmieniac, ci tylko Go jeszcze bardziej rozbudzalo, ale przeciez nie moglam tych tak zostawic na Jego malenkiej dupce! ::) ::)

Teraz moj Synek spi, zobaczymy jak bedzie dzis w nocy. ::)

Gocha mi tez sie Twoje zdjecia dobrze laduje. Tez mam problem ze zdjeciami Steffi, a szkoda,bo Kubeczek jest taki rozkoszny a czasem nie laduja mi sie wcale, albo tylko pol! :p
 
reklama
cześć Kobiałki!

Gocha! fotki REWELACJA! dziękujemy! i wcale sie długo nie otwierają. A powiedz gocha, gdzie Ty mieszlasz, jesli spacerujesz w Łazienkach (sorki, pewnie mówiłaś, a ja nie pamiętam...) No i gratuluję zacięcia w golądaniu do późnej nocy... znaczy musiało Ci sie spodobać! A fotki kamilki po urodzeniu znów wzbudziły we mnie wspomnienia - niby niedawno to było, a juz tak wiele sie od tego czasu zmieniło, i jakie małe te nasze kruszynki były...

Ana, Staś nad morzem cudo! A Ty nie marudź, tylko ciesz sie Kruszyna w brzuszku! I żadnych strachów!

Natalka, nie da sie ukryć, ze wakacje mieliście udane! A Łańcut jest super!

Wiola, chcemy więcej Oli!!!

Gabi - chciałaś ząbki - proszę masz, a z nimi takie własnie noce ;)... ale pomyśl, że oskarka męczy to jeszcze bardziej!

Nam dzis nocy nie udało sie przespać całej bez jedzenia, ale do 4 to i tak super! Za to od rana musiałam wkurzyc sie na męża, ale inaczej się nie dało, żaden humor tu by sie nie sprawdził, eh! Sam chciał, nagrabił sobie i już! I oczywiście zdziwiony i biedny poszkodowany... A do tego wczoraj wieczorem został wysłany po pieczywo i kupił tylko bułki dla siebie, kurka - jakby zapomniał, że od 3 lat juz nie mieszka sam... No co za przypadek...
 
Współczuje nieprzespanych nocek :(

Gochna mi też szybciutko sie ładowały

Najdłużej zawsze ładują się zdjęcia u mnie Woluśi i Gabi chyba ale jeszczesie upewnie
 
i jeszcze tu sie pochwale

Maja zrobiła pierwsze siku i kupke do nocniczka

Wanda mnie zmotywowała ;D ;D ;D że jest sens :p Mam nadzieje że dzięki temu szybciej przestanie sikać w pieluszki
 
dzien dobry wszystkim.
dzis zostalam obudzona z premedytacja o 9!!!!!!!!!! Narazie nie mam szans was nadrobic bo musze zerkac na mojego brojaka.
gocha ja tez sobie ciebie zupełnie inaczej wyobrażałam,może nie otyła :) ale taka "babe"i myslalam ze masz ciemne wloski :) a jak twoje wrazenia ???
 
No to Wielkie Brava dla MAJECZKI :) :) Gratuluję.

A my jeszcze nie kupiliśmy nocnika, zdecydowanie zakupimy taki zwykły np. z kaczuszką.
 
Sorbuś! Brawo doa Mai!
no to chyba i my zakupimy sobie "tronik" :) :) :), tylko, ze moje dziecie nie ma czasu na siedzenie w jednym miejscu  >:D
 
Dzień dobry :)

Ja już po porannej kawce :) kupiliśmy sobie ekspres ciśnieniowy i teraz codziennie pijemy pyszną kawkę  :laugh: Paweł wypił kawę i pojechał po pieluchy dla Małego to szybko na bb  ;D

tylko Kacperka musze pilnować bo rozrabia i przy wszystkim staje  ::)

Kamila ja właśnie też tak jak Ty sobie wyobrażałam Goche to chyba przez ten nick ;) a tu taka niespodzianka  :D laska jak nie wiem  :laugh:

Asiu Gratulacje dla Majeczki!!!  :laugh:
 
reklama
Do góry