reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Ola je nie wiem jak go sie obsluguje  ::) mam ten telefon ale jak pisalam do sprzedania nawet go nie wlaczylam bo to jest nowiutki z salonu i nie znam sie na nim wogole  ::) ale mysle ze jak wczesniej mialas nokie to powinnas dac rade o ile ten telefon ma taka funkcje  ::)
 
reklama
ten bialy kubeczek (filizanka) mi sie podobal  ;D karafka tez by mi sie przydala bo mi sie zbila ostatnio ::)

Hanka
to powiedz tej swojej kolezance o BB  ;D moze wpadnie do nas  :laugh: :laugh: i ja bede miala nwa kolezanke  :laugh: :laugh: w miescie  8)
 
ide juz stad bo mnie cos opetalo ::) przed tym kompem

zraz mykne do fryzjera jak sie szanowny maz zjawi ::) ale najpierw musze przebrnac przez koszmar nakarmienia Oskarka zupa ::) ;D
 
Asia karafki znalazłas fajoskie ja bym chciała karafke :p a w filiżanki i talerzyki się nie baw bo to wypadało by cały komplet dać a to już tanio nie wyjdzie
A zależy jaką wybierzesz karafkę czy do wody czy do nalewek do wody małe szklaneczki a do naleweczek czy likierów małe kielonki............

Gabii no moim zdaniem cię opętało!!!!!!!!!!! zresztą Aśka też nie lepsza dzisiaj
A ja jestem właśnie po koszmarze karmienia obiadkiem dawno nie miałam wszystkiego tak uflajanego!!! kurna nie nawidzę tego miałam dać normalny obiad...ale robiłam pomidorową i jeszcze nie dokończona była a temu fusytowi już się spać chciało więc i niby jadł ale tal machał łapskami i nogami że ja byłam cała usmarowana on podłoga i krzesło KOSZMAR chyba zrezygnuje z obiadów..... a jeszcze zapodam mu dzis tą pomidorową i niech sie dzieje co chce

Joeey a co zrobiliście ??? przecie ty chyba na tabletkach....???

Ola słoiczkowy...... hmmmmmm to chyba za karę

A my na ślub dostaliśmy prawie samą kaskę....... poza tym gipsowy zegar który już na szczęście się stukł obrus....a my nie używamy obrusów więc leży gdzieś ciepnięty w szafie i najfajniejszy prezent rzeczowy- pralkę i to mi pasuje bo przynajmniej praktyczny prezent ;)
 
reklama

a to sie jeszcze pochwalę skoro mowa o allegro .... i to jest odpowiedz dlaczego lubie pozytywy a wole unikac negatywów ...hehehehe ja zawsze mam takie komentarze że mi ktoś tak kadzi hehehehehe ;D ;D ;D ;D

"@@ WSPANIAŁY I MIŁY KONTAKT, PEŁEN PROFESIONALIZM PRZY ZAWIERANIU TRANSAKCJI ,GWARANCJA SOLIDNOŚCI I POZYTYWNEGO ZAKOŃCZENIA Z ZADOWOLENIEM DLA OBU STRON, TAKIEJ WSPÓŁPRACY ŻYCZĘ KAŻDEMU. POLECAM w 100%! FIRST CLASS ALLEGROWICZ!! @@"
 
Do góry