reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

paula mam prosbe,jak juz piszesz do administratorki to prosze napisz jej zeby mnie ciut poprawila a mianowicie waga nie 4200 a 4180(widze ze wszystkie z dokladnoscia co do grama to ja tez chce) i wpisala drugie imie Cyprian Adrian :)dzieki

a w ogole to dzien dobry
 
reklama
gochna didi z ktorego jestescie wrzesnia ???
paula no juz niedlugo  niedlugo.pociesza mnie to ze juz 4 egzaminy mam za soba z ocenkami 4 4 4 5 :D teraz w sob.i niedz. po jednym i jeszcze pozniej 2 i koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
A co do Panien.Moje dwie przyjaciolki sa Pannami.NO ijedna pedantyczna ,uporzadkowana,wszystko musi miec zaplanowane,wyczyszczone na blysk,dokladna i taka dosc poukladana.A ta druga zupelne przeciwienstwo.Nieuporzadkowana,wiecznie roztargniona,bardziej spontaniczna.W jej pokoju czasem sa sciezki miedzy ubraniami i taka bardziej zwariowana,dgzie ta pierwsza powazniejsza.Ale obydwie sa swietne babki!
 
Paula to jak juz Kamila robi takie dokladne poprawki to i ja mam  ;D waga 3030g a nie 3100 i godzinak 21:35 a nie 21:30  ;D no i drugie imie Mateusz  ;D jak Ci sie chce bo jak nie to moze zostac kto tam jeszcze zaglada wogóle ???  ;D

nie chcialam pisac kazdej z osobna o dziecatkach bo jak bym kogos zapomniala to by bylo ale na razie tyle co obejrzalam

Didi Al jest bardzo zwinny nie ??? Pamietam to zdjecie jak pelzal fajnie do kamerki  ;D stawiam ze pierwszy zacznie chodzić  ;D

Gochna Iduni bardzo ladnie w rozowym  ;D

Karina Gabrynia jest slodzuteńka a w tej sukienusi czad  8)!!

CyprysiowaPipiś robi slodkie minki i jest bardzo fotogeniczny  ;D

Ewela dawaj wiecej zdjec Szymusia jes sliczniutki

Wioluś Olunia cudnie sie smieje  ;D

Natalia Ingunia jest bardzo ladna dziweczyneczka taka kosiana  ;D

Moskito masz talent do zdjec Karolek boski jak zawsze  ;D

Magdamaj no to sie corunia wybawila  ;D na weselisku zaloze sie ze byla gwiazda wieczoru

Pamcia dawaj wiecej Lenki fajnie sie kapciala  ;D
 
_Gabi pisze:
Paula to jak juz Kamila robi takie dokladne poprawki to i ja mam ;D waga 3030g a nie 3100 i godzinak 21:35 a nie 21:30 ;D no i drugie imie Mateusz ;D jak Ci sie chce bo jak nie to moze zostac kto tam jeszcze zaglada wogóle ??? ;D

nie chcialam pisac kazdej z osobna o dziecatkach bo jak bym kogos zapomniala to by bylo ale na razie tyle co obejrzalam

Didi Al jest bardzo zwinny nie ??? Pamietam to zdjecie jak pelzal fajnie do kamerki ;D stawiam ze pierwszy zacznie chodzić ;D

Gochna Iduni bardzo ladnie w rozowym ;D

Karina Gabrynia jest slodzuteńka a w tej sukienusi czad 8)!!

CyprysiowaPipiś robi slodkie minki i jest bardzo fotogeniczny ;D

Ewela dawaj wiecej zdjec Szymusia jes sliczniutki

Wioluś Olunia cudnie sie smieje ;D

Natalia Ingunia jest bardzo ladna dziweczyneczka taka kosiana ;D

Moskito masz talent do zdjec Karolek boski jak zawsze ;D

Magdamaj no to sie corunia wybawila ;D na weselisku zaloze sie ze byla gwiazda wieczoru

Pamcia dawaj wiecej Lenki fajnie sie kapciala ;D



tak uwazam tez tylko nie chce mi sie pisac i tylko dodam jeszcze ze oskarek w tych kwiatuszkach przesliczny i przecudny jak dziewczynka!
 
Dziewczyny (Kamila, Gabi) wybaczcie ale nie będę pisac o takie drobiazgi bo zaraz każda będzie chciała coś zmienić ::) ja tez mogłabym chcieć dopisac drugie imię, ale same widzicie, że nawet trudno jest sie doprosić żeby Jsorbek wpisali na właściwe miejsce i usunęli nasz ostatni wątek "chłopiec czy dziewczynka" jak chyba Natalia prosiła a prosiłam o to już kilka razy :p moze jak dopiszą Ewelę i Dorotkę to wtedy spróbuje o to poprosić, ok?

Asiu dopiero teraz doczytałam, bo nadrabiam po kawałku  :p Trzymam kciuki za szwagierkę!!! i dawaj nam znać jak będziesz coś wiedziała :) oby wszystko było dobrze!

Kacper zaczął mi strasznie marudzić dałam mu się napić herbatki i zasnął :)
 
No to prsze dziewczynki-teraz to nadrobilismy z tymi zdjeciami-cala strona-mozecie ogladac!!!!!!

dziekujemy za komplemety drogie ciocie!!!!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH DZISIEJSZYCH SOLENIZANTOW!!!!!

Paula dzieki za wyslanie wiadomosci do administratorki!!!
 
reklama
gabi nie masz nawet pojecia jaki Al zwinny! jak byli u nas to Al latal mi na czterech po pokoju,no w szoku bylam.Musialam nagrac go na kamerze bo by mi adrian nie uwierzyl!!Danka go na plecy a on sru na brzuch,na cztery i jazda :D
 
Do góry