reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Karina fajnie żeście wczorajszy dzionek spędziły  :laugh: :laugh: :laugh:

Wiolus ja sobie niedawno kupiłam strój na allegro taki który przepuszcza promienie słoneczne i niby nie zostawia śladów po kostiumie, ale jeszcze nie miałam okazji go wypróbować - gdzie to lato!  ::) ale musze kupic jeszcze jeden bardziej sexi ;) już nawet sobie upatrzyłam  :D tylko kasy narazie nie mam  :(
 
reklama
Wszystkiego naj dla dzisiejszych polroczniaków

birthday2mm.png
 
Ana..to co piszes zo pannach to prawda..bardzo dobrze sprawdzaja sie na stanowiskach takich gdzie maja ludzi pod soba i moga nimy rzadzic..ale co do tego ze nie sa szalone sie nie zgadzam chyba ze ta nieszalonosc tyczy sie facetow to ok..:D
 
ja tez sobie kostium kupilam  ;D nawet dwa jeden bikini drugi normalny ale jakos basen omijam szerokim lukiem z braku czasu ale muze sie rozejrzec za zajeciami dla maluchow bo Wam zazdroszcze bardzo (tym ktore chodza ;))

a mnie tesc dzisiaj z rana wkurzyl bo dzwoni i pytanie: (moj tesc tak glosno gada ze nawet glosnika nie trzeba i podsluchiwac tez nie a slychac wszysciutko) adaaaaaaaaas co jutro robisz ??? przyjechalbys  :p normalnie udusilabym go mam adama tylko w weekendy nie mowie juz ze dziecka wogole prawie nie widzi w tygodniu bo jak wychodzi to maly spi a jak przychodzi to tez, ten burak tesc jeszcze mi go na weekend zabiera  :mad: :mad: fuck fuck a mnie nie chce ani oskara na weekend tylko swojego adasia  :p :mad: :mad:
 
zdjęcia wstawione, miało byc więcej ale musialabym tu spedzic cały dzień

dziewczyny ja Was naprawde podziwiam z tymi studiami, ja bym sie nie umiała chyba zmobilizować przy takim maluszku, dzieki Bogu mam to za soba, w kazdym razie zycze wytrwałości i trzymam kciuki, niedługo wakacje :laugh:

Wiolus ty kobieto bez serca, córunia płacze a Ty nic ;)

Karina śliczna ta Twoja córeczka w różowej sukienusi :laugh: a jakie ma włoski rozkoszne :)

Gabi nareszcie mi sie wyswietlily Twoje zdjecia bo ostatnio cos nie chciały, fajna sesja z kwiatkami :)

Cyprys i Albercik jak zwykle the best, fajne były te ich wspólne zdjecia, było widac jaka ogromna różnica między nimi ;D

Ewela nareszcie pokazałaś nam Szymusia :)
 
Gabi no ja też bym się wkurzyła!!! to może zakapkujcie się i jedźcie wszyscy razem, zrobicie teściowi niespodzianke ;D

Dorotko, Ewela już napisałam do administratorki ale naprawde nie wiem ile to potrwa :p

Gochna ide zobaczyć Idusie :)
 
Karina ja moge w przyszłym tygodniu w pon,wtorek lub srode mam czas od rana do 18 A jaki dzien ty mozesz?

DUZE BUZIACZKI DLA MAłYCH PółROCZNIAKóW :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

 
Dzieciaczki przecudne  :laugh:

Didi fajne zdjęcia :) i te opisy!  :laugh:

Ewela  śliczny ten Twój synuś a jakie ma długie włoski  :D

Wiolus Oleńka niesamowite robi te minki :) ale jak płacze biedactwo :( niedobra mama!

Gochna no nareszcie :) widzisz jak ślicznie Idusia wyglada w różowym i ten kapelusik :) bosko  :laugh:

 
reklama
Do góry