reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Gabi teściu na pewno wie że nikt mu lepiej i lepszego numerka nie znajdzie niż ty  ;)

Paula u mnie to samo Astek mi wrzucił Maksa do łóżka i sobie poszedł a ten tak długo walił mnie po twarzy ....ze musiałam mu w końcu ustąpić i teraz śpi w najlepsze!!!

Wanda nooooo  avatarek to już nie alien..... a może predator... ;D a może to miało być Pulp Fiction..... tylko do tego mniej palców się używa.... ;D
aaaaaaaa to jak twój Paweł flaszki stawia za takie stwierdzenia faktu to przekaż mu że świśty z niego człowiek..... jak radzi sobie z zadowalaniem Ciebie ;D
 
reklama
Czesc dziewczynki!!!
Amelko wyrazy wspolczucia!!

U nas dzis swiatecznie(ale bozonarodzeniowo) :D :Dtroche napadalo nam sniegu.Ale ladnie sloneczko siweci.Moze stopnieje. ::) ::)

Hania dzis zakaszlala,mam nadzieje ze to tylko tak jej sie kaszlnelo!!

Co tam jeszcze...natalko swietne zdjecia z basenu zazdroszcze!!! ::) ::) ::)

Wczoraj bylam takkk wyczerpana tym pogrzebem i tym wszystkim.Najsmutniejsze bylo,zegna prawnuczke Hanie!Wogole widok mojego dziadka mojej mamy.Sama ryczalam jak glupio jeszcze gdzies zginela mi chusteczka.ale jakos sie oczyscilem tym placzem i teraz jestem spokojna.I mysle,ze babcianie chce zeby sie smucic ,tylko modlic.I mysle,ze jej tam lepiej.Nic ja nie boli,je co chce(uwielbiala jesc) ;D
dobra Hanka juz oglosila koniec mojego siedzenia na bb.To na razie
 
Wandzia Ty pisalas ze Paulince chyba zabki wychodza czy jeszcze tak marudzi?i czy tylko wieczorem?

Gabi trza bylo nie odbierac ;D ;D ;D ;D ;D ja tak robie jak tesciowa dzwoni a potem sie tlumacze ze mialam sciszony tel tzn komorke bo ze stacjonarnym bylby klopot :laugh:
 
Dziewczyny ale macie przerabane Majutek śpi do 9 najwczesniej to koło 8,30 a nawet i do 10 pospi i już praktycznie całą noc przesypia pierwszy raz na jedzonko budzi się ok 6

Amelka współczuje bardzo naprawdę wszystko na ciebie spada na raz, ale teraz juz na pewno bedzie lepiej. Trzymaj się
 
magdus no pewnie,jak moja mama zmarla to chociarz bolalo mnie to niemilosiernie to pocieszalam sie mysla ze chociarz ona juz nie cierpi-kurde zakrecila mi sie lezka

dziewczyny mam problem jak wlaczam internet-obojetnie jaka stronke to mam wielkie napisi czy wiecie jak to zlikwidowac ???

a co do spania to my zwykle spimy od 22 do 6 i dalej do 9 wiec nie narzekam :)
 
Magdus czasami dobrze tak sobie popłakać a babcia napewno teraz jest szcześliwa, patrzy na Was z góry i sie uśmiecha :)

Cyprysiowa niestety nie wiem jak Ci pomóc :p

kurcze Kacper ostatnio strasznie marudny jest, nie usiedzi w miejscu nawet chwili ::) zdrzemnął sie 20 minut to zdążyłam tylko zjeść śniadanie ::)
 
Cyprysiowa - jesli masz Internet Explorer to kliknij na View (na samej gorze trzeci od lewej), rozwinie Ci sie pasek na ktorym kliknij Text Size. Mozilla ma tak samo - wlasnie sprawdzilam.
 
reklama
Do góry