reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

hej kochane, nie pisalam dzis bo bylam zabiegana ale przeczytalam wszystko  :) :)
Natalka smialo zapodawaj nowy watek, i tak mamy ich malutko i wszystko jest przejrzyscie takze popieram !!!
didi gratuluje Ci z calego serduszka no i tak pozno sie pochwalilas goopia Ty ???  ;) ;D ;D ale ja Ci zazdroszcze bo sama jakos sie doczekac nie moge chociaz juz nawet mamy ustalony miesiac slubu  ::) ::) bardzo sie ciesze razem z Toba az wstrzymalam oddech jak przeczytalam... no i koniecznie czekam przy okazji zdjecia Albercika na ekspozycje  ;)
 
reklama
Natalio  ja również popieram Twoją propozycję, żeby stworzyć wątek o zdrowiu :)
Wcześniej byłam przeciwna nowym wątkom, ale sama sie przekonałam, że na tym grudniowym piszemy o wszystkim i trudno jest cokolwiek znaleść.

Kacperek dziś cały dzień jakiś nerwowy i nie chce sam wogóle leżeć, chyba że przyśnie na pół godziny, a tak to tylko na rączkach, nie wiem czy już się tak nauczył czy poprostu ma dziś zły dzień  ::) Zaparzyłam sobie melisę, jak któraś z Was pisała, że pije, może Mały będzie spokojniejszy.
 
Bardzo dobry pomysł z wątkiem o zdrowiu maluszka.Myślałam także o zmianie wątku WYPRAWKA,nic tam się już z wiadomych względów nie pisze,na to miejsce mógł by powstać wątek o tym co kupiłyśmy dzieciaczkom teraz np.była dzisiaj mowa o kołysankach czy muzyce relaksacyjnej,kiedyś znowu o matach edukacyjnych czy leżaczkach.
 
Natalko dzieki za odpowiedz zwlaszcza ze piaty raz piszesz to samo. powiedz mi jeszcze tylko czy te leki na recepte sa i czy z lekarzem jest koniecznosc konsultacji (bo ja swoja lekarke omijam szerokim łukiem i tak bo marca musze sie przemeczyc bo wtedy biedzie nowa)

A co do takiego watku to jak najbardziej masz racje juz dawno powinien powstac tak ze moim zdaniem zakładaj koniecznie
i pomysł Amelki mysle ze tez jest bardzo dobry.

Diidi gratulacje wielkie....wiem ile to radosci sprawia tak ze ciesze sie razem z toba... no i nastepna impreza ci sie szykuje.....:) ;)
 
witam wszystkie grudniowe mamy. ja jestem mama małej Majusiu :) i zdecydowanie popieram utworzenia watku o zdrowiu!!
 
Witaj Magdamaj  kiedy się twoja Majeczka urodziła i podaj wymiary to Wanda Cię dopisze do listy ;)
 
Didi - moje najszczersze gratulacje  ;D ;D ;D

aOla - dzięki za info o tym peslu, pewnie bym się nadal zastanawiała że coś jest ni tak:)

Nathalie - ja też dołączam się do głosów za utworzenim tego wątku

Amelka - sposób na męża przedni... chyba wykorzystam  :p

Magdamaj - witaj u nas:)




 
Dobranoc mamusie ;D ;D ;D

dzis wczesniej mi sie nie udało zajrzeć

witaj Magdamaj!!!

ide jeszcze Was poczytac przed spaniem

aaa musze jeszcze pochwalic moja Idę wczoraj przespała od 22 do 6! ale sie zdziwiłam jak spojrzałam na zegarek spodziewajac sie ze bedzie kolo 2 albo góra 4 a tam juz 6!!! ciekawe jak bedzie dzisiaj ???
 
reklama
Do góry