reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Dzień dobry Mamusie i Wasze pociechy :)

U nas kolejna noc była super :) ....a co musze pochwalić Kacperka  :D obudził się tylko raz o 2:30 a potem dopiero o 6 :)
Tfu tfu odpukać :)

Chyba dzisiaj nie bede miała za bardzo czasu na forum :( Dziś mojego męża urodzinki więc musze przygotować mu jakąś niespodziankę, upiec ciasto :). No i muszę posprzątać. Wogóle przez weekend bardzo mało albo wcale nie bedzie mnie na forum, poniewaz bedziemy mieli gości, przyjeżdżają znajomi z Kłodzka i pewnie zostaną gdzieś do wtorku. Dlatego nie będzie mnie na forum :(. A tak szkoda mi się z Wami rozstawać :( później już nie nadrobie tego co napiszenie :(.
Jednak to uzależnia :)  ;D

Kacperek w nocy ładnie śpi ale za to w dzień jest niespokojny więc będe miała mało czasu na porządki.

Pozdrawiam wszytkich i życzę miłego weekendu i przespanych nocek :)


 
reklama
Cześc dziewczynki :)
Mala dała nam wczoraj popalić ::) Po kapieli zamiast spac to marudziła do północy, juz szału dostawałam, dopiero ja wziełam ja do nas do łózka to zasneła :) cwaniara jedna ;D
A wogóle to wczoraj mielismy kolęde i ksiądz pokazał się dopiero o 20!!!!! a to pora kapieli Weronisi. O 19 była już głodna i zaczeła marudzić i zgadnij tu kiedy ksiądz przyjdzie ::) więc szybko mała wykapalam, nakarmiłam i dopiero ksiądz sie zjawił ::) dobrze że po nocy niechodzą :mad: ::)
Dziewczyny współczuje wam z tymi zanikami oddechu, mnie nic takiego niespotkało, ale tez bym sie nieziemnsko przestraszyła  :( :-[
 
dzien dobry wszystkim.my dzis noc prawie cala przespalismy,z niewielka przerwa na jedzenie po 4.
dzis chce isc do fryzjera tylko nie za bardzo mam z kim zostawic malego.alllle sobie fryz wymyslilam mmmm...tylko mam nadzieje ze bede w nim dobrze wygladac.
ja bardzo chcialam karmic piersia jak najdluzej ale niestety sobie nie pokarmie bo polozna mowi ze za ok.miesiaca lub 2 mi zaniknie zupelnie. :(troszke mi przykro z tego powodu.
 
:) musze pochwalic mojego smyka - spal od 21 do 3, karmionko i do 7, karmionko i do 9 ;D

Mamacyprysia a czemu mleko ma Ci zaniknac ??? z jakiego powodu? moze mowilas wczesniej, ale cos przeoczylam ???

Pamciaw ja wlasnie postanowilam troche zluzowac z tym sprzataniem ;D bo to juz zaczelo sie robic psychiczne ;D bede sprzatac raz w tyg i odrobina kurzu mi nie przeszkodzi, trudno, sa wazniejsze rzeczy. A co do uzaleznienia od forum to tez sie zgadzam, ja na poczatku tak mialam, no, ale to byla inna sytuacja - w ciazy mialo sie multum czasu niezaleznie od obowiazkow, a teraz zagladam raz dziennie, jesli jest czas, nieraz wyjatkowo, jak cos robie na kompie lub laptopie to zajrze czesciej. Ale na poczatku to doslownie jak narkoman ;D

i pytanie, moze glupie, jak sie objawia u dziecka kolka ?? bo my czegos takiego jeszcze nie przerabialismy, albo nie wiemy ???
 
az sie boje pisac zeby nie zapeszyc ale trzecia noc Piotrus zasypia o 21 budzi sie o1 potem 4 na a potem juz standardowo co 2h no i od wczoraj przez godzinke po karmieniu niechce byc noszonym tylko lezy i patrzy w sufit albo walczy z misiami z karuzeli ;D
Wiolus ja mam neostrade i jestem zadowolona a teraz sa promocje za 1zl przez 6msc

my na badaniach bioderek bylismy w srode i tez slyszalam ze to badanie trzeba zrobic do 2msc a skierowanie mialam od pediatry

Magi inny sposobna zachlysniecie czy raczej taki bez dech to spryskac woda buzke albo dmuchnac do buzki
przypomnialo mi sie kiedys kolezanki dziecko sie zachlysnelo i ona do meza zeby zadzwonil na pogotowie a ten wykrecil 913 ;D

Pamciaw wszystkiego naj
Gonia maluch sie prezy i wygina do tylu a nozkami trzepocze no i strasznie placze
wczoraj bylam u gina wszystko ok powiedzial ze jestem zdrowa ;) ;D i przepisal mi tabletki
pytalam kiedy moge robic kolejne dziecko i juz za 6msc myslalam ze po cesarce trzeba dluzej no nie chce tak szybko mysle zeby zaczac robic w przyszle wakacje ;D
niestety mnie podlamal bo brzuszki pozwolil mi cwiczyc po 6msc od porodu :-[ i mam chodzic z takim tluszczykiem :p
no i na pewno kazdy nastepny porod to cesarka bo mam waska miednice. Ale to akurat mnie cieszy

co do sprzatania czy gotowania to duzo robi moj maz w sumie to gotuje tylko on a ja czasami posprzatam ;D ;D ;D

a na dzien dziadka i babci juz powysylalismy kartki

age.png

[/url]
 
Jezuuuu... Ola, dobrze zes mi przypomniala... Czytalam posta Pamci, potem odpowiadalam i zaczelam pisac do Pamci i napisalam tylko o tym TVN Style i mysle mysle co jeszcze chcialam napisac i nic... zupelnie mi wylecialo ;(

Pamcia - wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek, no i zeby sie Lenka dobrze chowala, nie chorowala i za rok lub dwa rodzenstwa sie doczekala ;D
 
Dzięki kochane jesteście :) mam nadzieje ze na HA sie skonczy. Denerwuje mnie,z e co lekarz to inna opinia, jedna babka stwierdziła, ze mała ma potówki, Po prostu grrr :(

Poałam Sab Simplex do karmienia o 12, zobaczymy jak będzie wieczorem, bo wieczorkiem i nad ranem mała najbardziej męczą te kolki :(
 
reklama
Do góry