reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Wandziu, w koncu ktos mnie pobil w dlugosci posta, bo az mi glupio ze takie dlugie pisze ale tak to jest jak sie ma drugie okno otworzone ;) kurcze czemu o kolkach nie pisza mamy brzdacow co maja kolki?? no ciekawa jestem, kurka...jesli jest Wandziu jak piszesz to Oliwcia pewno ma te kolki, tata dzis kupil sab simplex, jutro mi maminek wysle wiec ratunek jakby co bede miala...

w kwestii tego jedzenia to zadzwiacie mnie z niektorymi rzeczami, choc ja juz tez coraz wiecej sobie pozwalam, ale np,. smazonego nie jem, choc wczorajszy kurczaczek tesciowej do duszonych chyba nie nalezal, hehe....w kwestii selera mnie powiedziano zeby unikac, ale skoro wy odwaznie wpylacie wszystko.... z surowek ja jem albo kiszona kapuste, albo ogoracha kiszonego, marchewe z jablkiem, albo marchewe na cieplo i buraczki, a czasem troche takiej kupnej np marchewa brzoskiwinka i cos tam....

Beata chcesz zrezygnowac z karmienia piersia?? a naprawde masz tak malo, moze wlasnie przez to ze nie akrmisz regularnie...ja mam styki ze pod koniec dnia jest malo mleczka np dzis byl dziki wrzask bo wiem ze cyc byl pustawy...i boje sie czy nie bede musiala ciut dokarmiac butla, ale mnie to serce peka jak o tym pomysle...dla mnie karmienie cycolkiem jest super, uwielbiam patrzec jak malusia sie zassie i taki zuczek sobie wisi u cyca... ;D

Paula, po prostu uwazacie?? hehe, oj to uwazajcie jak uwazacie....gumki chyba bezpieczniejsze ;)

I juz czas prawie isc spac...czemu doba jest taka krotka, co??????
 
reklama
Wanda ale żeś posta walnęła :), natchnienie miałaś chyba! :D

Zdanka dokładnie tak jak piszesz nasz Kacperek też taki mały szpieg jest ::) jak leży w leżaczku i go bujam to oczka zamknięte jak tylko przestane bujac to oczy jak pięć złoty! ::)

Bartyś widzę, że nie tylko ja praktykuje zmianę mężczyzn w łóżku nad ranem ;) Jak nasz tata pojedzie do pracy to ja hoop Kacperka do naszego wyrka :)

Magi no tak jakoś wychodzi że uważamy ;) najwyżej Kacperek będzie miał siostrzyczke ;)
A tak poważnie to musze czym prędzej wybrać sie po te tabletki!

Kurcze już prawie północ a Kacperek nie śpi ::) niby jest śpiący ale zasnąć nie może, nie płacze ale cały czas go bujam i co chwila smoka wpycham do buzi. Myslę, ze sie nie najadł, bo pokarmu nie mam wystarczająco :( wciąż mam problem z laktacją :(. Rano mam sporo pokarmu, bo dziś z jednej piersi ściągnęłam 120 ml ale za to wieczorem jest go bardzo mało i Kacper się denerwuje strasznie. Chyba bede musiała go dokarmić choć wiem ze nie powinnam bo to źle wpływa na laktacje ::) :( :( :( O rany....

Ide spróbuje dac mu jeszcze trochę cyca, może sie coś naprodukowało.

Dobranoc wszystkim. Buziaki.



 
Magi, Paula - no popisalam sie dlugoscia posta :) nie ma co :) hehehe

Magi - kapuste kiszona jesz ??? ja wlasnie kiszonego unikam a zwlaszcza kapusty - no i ogorkow tez nie jem... wiem jakie ja mam po tym problemy i jak pierdze, wiec mala pewnie to samo by miala :) no dzis od rana meczy sie potwornie z kupka, ale pojecia nie mam po czym ja tak brzuszek boli, bo wczoraj przez caly dzien zjadlam tylko talerz rosolku ... hmmm :)
Paula - no idz Ty lepiej po te tabletki - nie powinno sie zachodzic podobno przez rok od poprzedniego porodu w ciaze - bo ponoc tyle czasu potrzeba na dokladna odbudowe ciala kobiety !

A do nas dzis polozna przychodzi i byc moze pediatra tez - wczoraj do mnie nawet dzwonila i pytala czy moze przyjsc dzis albo jutro, bo na wczoraj miala pelno wizyt :) Tak mamy z nia dobrze :)

A w sprawie ilosci mleka - ja znowu nowe zapasy codziennie zamrazam, bo tamte juz poszly w weekendy - zjazd i ten 4-godzinny fryzjer ;D A mleczko az samo tryska :)
 
czesc laski..:)

ja  ..juz trakcie sniadanka i bujania jedna noga  mojego malego terrorysty..;)..nie spal mi od 2 do 5:30..w lezaczku nie chcial lezec ..cycka nie chcial..a co chcial aby go nosic i mu spiewac...a jak juz spal..w jego wydaniu ten sen..i mamusia go bach do lozka to on juz nie spal.. >:D..pozniej chodzil z nim tatus... to samo z tatusiem robil. >:D >:D...a teraz meczy na nowo mamusie bo chce na raczki a paskudna mama go w lezak polozyla i byja..:)..

Wanda..Al..tez cos mi sie meczy dzisiaj z kupka i piedrdami..:D....

ok..wezme go na rece bo placze strasznie i zali sie..:0..jejku jak on slodko sie zali..:D

aaa..zalozylam mu tez albumik na tej stronce co Agnes..:) www.albert.bobasy.pl
 
Natalia - to zakladaj watek o zdrowiu dziecka :) Twoj pomysl, wiec Ty chyba powinnas go zalozyc - mam tylko nadzieje ze wiecej bedzie w nim jednak o zdrowiu naszych dzieci niz o jakichkolwiek (tfu tfu) chorobach !!
 
Hej Dziewczynki!

Ale mi wczoraj Roland niespodzianke zrobil! Jak w ciazy mi spuchly paluchy to zdjelam obraczke no i do wczoraj jej nie wlozylam spowrotem. Wlasnie wczoraj Roland zapowiedzial, ze mnie bierze na piknik, ale to niespodzianka i mam miec przez cala droge oczy zasloniete. Kiedy wreszcie je moglam odslonic okazalo sie, ze stoje przed panorama Sydney City ktora widze przez okno hotelowe na 7 pietrze. ;D Widok ODLOT! No i moj szanowny maz mi uroczyscie wlozyl obraczke tam gdzie jej miejsce! Jestem w szoku, bo ostatnio moj Roland jakos malo romantyczny sie zrobil, a tu taka niespodzianka! ;D OCzywiscie Atreiiu byl z nami i bylk bardzo grzeczny przez caly czas. ;')

A teraz lece nadrabiac! :D
 
Wanda - jestem za zlikwidowaniem kilku watkow np o linkach. Co do nowego watku to i tak gadamy na grudniu caly czas o dzieciach, wiec nie wiem, czy warto jakos konkretnie to rozdzielac na pisanie tylko o zdrowiu, ale nie bede zawiedziona, jesli watek i tak powstanie. ;D

 
Patrycja - ale super :) :) :) normalnie ekstra ten Twoj Roland !!!!!!!!!!!!!!! Ale zazdroszcze :) A ja sama musialam sobie obraczke wciagac :( Zero romantyzmu jakiegokolwiek w tym moim Pawle :(
 
Ups, juz widze, ze niektore watki sa pousuwane. Bystra jestem! ::)

Dziewczyny jakie macie sposoby, zeby pomoc Maluchom zrobic kupke? Probowalam to co Wanda kiedys pisala o przyciaganiu nozek do brzuszka, ale jakos nie idzie mi to pryciaganie kiedy MAly tak sie prezy...

Pamciaw - wspolczuje problemow z tesciowa. Mnie skolei przesladuje mysl, ze jak moja Mama wroci do Polski niebawem, to nastepnym razem zobaczy Atrejusia za prawie rok. Serce mi sie kraje patrzac jak ona go kocha i majac swiadomosc, ze nie bedzie mogla patrzec jak Maly rosnie... Cholera ale mnie tesknota za mieszkaniem w Polsce wziela...

Maly placze musze leciec.
 
reklama
A co do watkow, to musze przyznac ze jestem z nas cholernie dumna !!!! Na innych miesiacach maja po kilka podstron tematow !!! i kto to czyta tam w ogole ??? Ja tutaj ledwo nadrabiam, a co dopiero na tylu watkach naraz... tragedia :)
 
Do góry