reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Magi - nasz materacyk jest podniesiony bardzo wysoko, ze wzgledu na ten incydent Malego z duszeniem sie i tez nam sie Atreiiu na poczatku zsuwal i obracal na wszystkie strony. Teraz zrobilismy mu tunel z gazy i teraz owszem zsuwa sie jeszcze ale nie ma jak sie obracac, bo opiera sie o gaze, prez ktora bez problemow moze oddychac. Tyle, ze Maly spi bez koldry, choc czasem w chlodniejsze noce prykrywam Go kocem, co jeszcze dodatkowo hamuje Jego zsuwanie sie.

MamaCyprysia - nie pomoge Ci z herbatkami, bo tutaj (w Australii) ich nie polecaja wcale i nie widzialam ich w zadnym sklepie. Moja mama - pediatra, bardzo mi polecala herbatki Hippa, ale nie wiem, czy sa rozne, czy jeden rodzaj?

Dziewczynki, czy Wasze dzieci przesypiaja cala noc? Jesli tak, to kiedy zaczely? Kurcze Roland nauczyl Malego noszenia na rekach przy akompaniamencie jednej konkretnej piosenki i teraz sie nieszczesna tej piosenki musze uczyc, bo inne nie dzialaj! ;D
 
reklama
Didi przysięgam, nie wiem co ci lekarze z tym pieluszkowaniem. Skoro wszystko jest dobrze, masz robić ćwiczenia to po cholerę pieluchować... Ech...
Ale nieźle potraktowała Twojego męża! :laugh: Super!

Gochna cycki lepiej. Dzięki za zainteresowanie. ;) Byłam wczoraj w poradni laktacyjnej i mam całą listę zaleceń. Opowiem później.
 
mamaCyprysia pisze:
MAMUSIE mam pytanko: czy dajecie swoim kruszynka jakies herbatki? jak tak to jakie?

Jeśli się karmi piersią to nie trzeba dopajać herbatką i lepiej tego nei robić (mom zdaniem oczywiście). Zawsze jest to niebezpieczeństwo, że dziecko odrzuci pierś - tak jak to jest w moim przypadku. Dokarmianie butelką skończyło się marudzeniem przy cycku. :-[
 
ale sobie narobiłam wczoraj
zjadłam odrobine lazanii i mały to bolesnie odczuł od 17do21 prawie cały czas płakał uspokajał sie dopiero przed jedzeniem no a po karmieniu znowu płakał :mad: potem zasnał o 21 i spał do 1
tyle ze o 4 obudził sie z takim przerazliwym płaczem ze nawet jesc nie chciał i ledwo go uspokoilismy potem zasnał na 2h i o 6h znowu to samo, Rozebralismy go na golaska i wtedy sie uspokoił. Wydaje mi sie ze przeszkadzał mu pajacyk z misia chyba było mu za goraco albo na nózkach sa wyszywane pieski i moze to go uwierało :p ??? takigo płaczu jeszcze nie słyszałam myslałam ze mi serce peknie :mad:
ale teraz jest dobrze mały spi :)

ja jem dzem truskawkowy podobno w dzemie truskawki mozna.
age.png

[/url]
 
czesc dziewczynki..:)

ja juz na nozkach a moje chlopy jak zwykle spia..:)

wczoraj u ALa zauwazylam podczas placzy ze ma chrpke..a ja mamjuz jazde w pani i panikuje ..doszlam do wniosku ze chyba jestem juz przewrazliwiona po tych zastrzykach..no ale i tak chyba awolam lekarza..heh..ale juz jakiegos innego bo do tej co chodzilam z malym nie mam jakos zaufania.....no ale maly mial ciagle katarek i kazala plukac woda morska..a zamiast ustapic to maly ma prawie zatkany nosek..:(..no i ta chrypka...do tego jeszcze te pryszczyki na policzkach i 2 na brodzie..na takich rumiencach..

juz sama nie wiem co myslec
 
Cześć mamuski :)
Dziś mała już druga noc z rzędu spała po kapieli prawie 4 godziny, coś jej sie odwidziało ;D ;D
Paaricia Weronika nieprzesypia calej nocy, nudzi sie 2-3 razy na karmienie i zdaje sie jeszcze troche to potrwa zanim przespi cała noc ::) Dobrze że z twoim synkiem wszystko juz ok :D
Didi moja mała tez ma chrypke, ale to może byc związane z tym że u nas jest ogrzewanie przez piec i trzeba palić, także rano jest zimno chyba że jest napalone i jak mała płacze to troche tego chłodu nawdycha :p :(
mamaCyprysia jak karmisz piersią to nietrzeba dopajać, chociaz moja mama czasem nalega aby małej dać troche hernatki koperkowej na kolki ::) cięzko jej jest przetłumaczyc że nie ma takiej potrzeby ::) :(

Co do odwiedzin to u mnie narazie była tylko sąsiadka, wszyscy czekaja aż wydobrzeję ;D i mała trochę się zaaklimatyzuje ;D no i dobrze, mam spokój ;D ;D
 
czesc dawnooooo mnie nie bylo ,pierw napisze co u nas a potem sobie Was poczytam:)
a wiec przezywam zalamanie,dzien przed chrzcinami moj tesc prawie wyrzucil mnie z domu bo mu powiedz,zeby mi libacji alkoholowej nie zrobil na chrzcinach a on podniosl na mnie reke i dobrze ze w tedy moj maz przyszedl:)
Oczywiscie na chrzcinach zrobil mi pieklo >:D >:D byl tak pijany ze wszystkim dogryzal i na moja corcie zalacz wyzywac zeby cyt."sie zamknela" no i sie wyprowadzam....fakt ze w gorsze warunki bo kawalerka bez centralnego ogrzewania tylko bedzie trza palic w piecu ale bede szczesliwa wierzcie mi:)
a co u malej to napisze na innym watku
acha co do przeprowadzki to pierw bedziemy remont rpbic wiec bedziemy sie przeprowadzac za okolo miesiac i moge tam nie miec internetu na poczatek,musze sie rozejrzec za ofertami stalego lacza?;)
 
agnes.kol..mam nadzieje ze ta chrypka to od powietrza..bo unas tez czasami jest chlodno a czasami cieplo..wiec mozliwe..ale ja dzisiaj juz sie uparlam i dla swietego spokoju wezwe sobie lekarza niech oslucha malego..:)..chyba jestem naprawde przewrazliwiona
 
reklama
Wiolus ale miałaś przejścia, współczuje ci :( dobrze że się wyprowadziliście, lepiej samemu, chociaz ciasno jak z kims się użerać :mad: My mieszkamy na gdzie trzeba palic w piecu i niejest źle, dacie radę ;)
 
Do góry