reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudnióweczki u lekarza

Nam zbadali bioderka jeszcze na porodówce, ze względu na moja operacje i nic nie mówili o usg. Ok 5 stycznia pierwsza wizyta u pediatry to może cos sie dowiem więcej. Jak narazie to co poniedziałek mamy ważenie. Co do szczepień to mi kazali obowiązkowo sie zastrzepic na krztusiec.
 
reklama
eh pytalam o te bioderka bo u nas kolejki dlugie na badanie nawet prywatnie. najwczesniej jes termin po 15.01 a juz wtedy Zosia bedzie miala 6 tyg. ale spoko nie mam wyjscia to tak ja zapisze.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
U nas wizyta u pediatry byla w srode, mlody dowalil w 2 tygodnie 500g, kluska rosnie mala:) poza tym bez wiekszych zastrzeżeń. Ja 20 stycznia na przeglad podwozia, a na szczepienie mamy sie dopiero zapisac po nowym roku. Nic poza tym nie wiem. Jestem totalnie zielona w tych medycznych sprawach[emoji19]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lista wizyt grudniaczków:
*majka23x 27.12 położna
*elifit 2.01 pediatra
*majka23x 3.01 pediatra
*Jadwiga 5.01 pediatra
*aneta_ck 6.01 położna
*aneta_ck 17.01 pediatra i szczepienie
*nonkatoja 20.01 pediatra i szczepienie
*krasnal 20.01 gin


[emoji813] Lili ur. 18.12.2016r [emoji813]
 
Hej wszystkim. My już po wizycie. Dostaliśmy standardowo skierowania do ortopedy i okulisty, informacje o szczepionkach. Ogólnie wszystko ok tylko martwi mnie trochę waga małej, od wyjścia ze szpitala przybrała 200 gram, wydaje mi się, że to mało? doktor wypytała czy ładnie je, czy się w nocy budzi, czy kupki ok, powiedziała, że waga ok i żeby za tydzień przyjść na ważenie. Co myślicie o tej wadze?
 
reklama
@noemi87 czytałam, że na kp dzieci mogą przybierać skokowo.

Do ortopedy dostaliśmy skierowanie, ale do okulisty już nie. Okulista jest standardem? Kiedy najlepiej zrobić badanie? Chyba będę musiała poważnie pogadać z pediatra. Ehhh...

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry