reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

Hej.
Po wizycie nic nie zapowiada wcześniejszego porodu. Szyjka zamknięta. W środę mam się zgłosić na ktg. Lekarz mówi że jak będą skurcze to szpital. O takiego wała że się zgłosze. Po pierwsze to nie będzie skurczy bo ja znam swój organizm a po drugie pan doktor nie zna moich niecnych planów vba2c.

W poniedziałek termin porodu i zapraszał mnie na wizytę. Ale nie jestem zainteresowana. Tylko on o tym nie musi wiedzieć ;)

Żelazo mam poniżej norny i muszę łykać :5

♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
reklama
Noo tylko wizyty joshi to są emocje:)) juz nie moge się doczekać jej cesarki;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się nie mogę doczekać tzw interesujących porodów czyli
*Mojego vba2c ofkors ;)
*Domowego @bonusowa
*Niespodzianki @joshi

Ale jestem pewna że wszystkie porody będą ciekawe.. żaden poród nie jest przecież nudny :)
 
Hej.
Po wizycie nic nie zapowiada wcześniejszego porodu. Szyjka zamknięta. W środę mam się zgłosić na ktg. Lekarz mówi że jak będą skurcze to szpital. O takiego wała że się zgłosze. Po pierwsze to nie będzie skurczy bo ja znam swój organizm a po drugie pan doktor nie zna moich niecnych planów vba2c.

W poniedziałek termin porodu i zapraszał mnie na wizytę. Ale nie jestem zainteresowana. Tylko on o tym nie musi wiedzieć ;)

Żelazo mam poniżej norny i muszę łykać :5

♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
Ja tk uwielbiam wasze wypowiedzi o lekarzach [emoji23] [emoji173] hahaha
 
a ja pańkuję lekko... chyba jestem przemęczona niespaniem i nie mogę znaleźć w sobie energii, żeby się cieszyć "wynikiem porodu" tylko koncentruję się na negatywach (ból i powikłania)... marne ze mnie dzisiaj towarzystwo..
 
Ja idę do położnej 1 grudnia. W 39,4 mam zrobić usg i 10.12 wizyta u doktorki.
Znowu wrócił ból ucha, ale taki ze paracetamol nie działa. Czosnek, miód, cytryna już zażyte. Nie wiem co jeszcze bo na pogotowie mi sie nie uśmiecha gonić.
 
Majka wizytują tylko nie zgłaszają do listy ;)

♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
wlasnie ze niektore juz nie wizytuja. ja juz nie mam wizyt. ide na ktg 30.11 a 5.11 mam sie wstawic do szpitala o ile nie urodze do tego czasu:)

@Antipe moze ta lekarka chciala ci wlasnie wywolac porod metoda naturalna przez zdenerwowanie cie?:)))

@Eli no to jedziemy dokladnie na tym samym wozku. u mnie ni widu ni slychu porodu. z tym ze ja sie jednak stawie 5.11 bo u mnie to pierwszy porod i jednak sie boje takiej samowolki zeby olac skierowanie od mojej prowadzacej ciaze...bo to ordynator to co ja potem zrobie? ale postaram sie nie dac w szpitalu:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
wlasnie ze niektore juz nie wizytuja. ja juz nie mam wizyt. ide na ktg 30.11 a 5.11 mam sie wstawic do szpitala o ile nie urodze do tego czasu:)

@Antipe moze ta lekarka chciala ci wlasnie wywolac porod metoda naturalna przez zdenerwowanie cie?:)))

@Eli no to jedziemy dokladnie na tym samym wozku. u mnie ni widu ni slychu porodu. z tym ze ja sie jednak stawie 5.11 bo u mnie to pierwszy porod i jednak sie boje takiej samowolki zeby olac skierowanie od mojej prowadzacej ciaze...bo to ordynator to co ja potem zrobie? ale postaram sie nie dac w szpitalu:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Jakoś nie podejrzewam tej lekarki o miłość do natury :-p
No to jeśli już zdecydowałaś się pójść do tego szpitala, to się nie daj. A na kiedy Ty masz terminy z om i usg? Dlaczego masz się stawić tego 5?
 
reklama
Jakoś nie podejrzewam tej lekarki o miłość do natury :-p
No to jeśli już zdecydowałaś się pójść do tego szpitala, to się nie daj. A na kiedy Ty masz terminy z om i usg? Dlaczego masz się stawić tego 5?
termin z om na 26.11 ale on jest falszywy bo w 32 dniu cyklu mialam jeszcze betaHcg ponizej 2 czyli ciazy brak. z usg wszystkich termin mam na 6.12. Wydaje mi sie ze moga byc dwa powody ze moj gin chce mnie 5.12 polozyc do szpitala:
1) watpi w termin z usg i boi sie przenoszenia o 2 tyg (tak jej mina troche wskazwala)
2) jest mega przepelnienie u niej na oddziale i chce zeby miala zaklepane lozko (wiem ze przepelnienie jest i zawsze w poniedzialek jest wiecej wypisow...)
takie mam przypuszczenia. tak czy inaczej ordynatorowi nie chce sie sprzeciwiac na etapie samego przyjecia do szpitala. ale potem nie mam zamiaru na wszystko sie godzic.

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Do góry