reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

przyznaje sie do niecierpliwosci ale.. fizycznie juz jestem mocno wykonczona. aktualnie boli mnie glowa juz 2 dni:((( oklad cieply na zatoki nie pomaga i paracetamol tez nie:( ja doslownie czuje ze juz powinnam rodzic;)


Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Oj tam ;) mnie bolała tydzień ;)
Przeżyłam a teraz całkiem dobrze się czuję. Tobie też przejdzie :) :)

♡ 39 tc jeszcze dwa tygodnie do spotkania z Lilcią ♡
 
reklama
Grama wspolczuje bolu.... ja co prawda dobrze się czuje i naprawdę odkad więcej odpoczywam to mniej mnie boli dol, ale ja już bym chciala zeby Franio z nami był. A on chyba nie odczuwa tego samego co mama bo chyba nie spieszy mu się z nami spotkac. Dzisiaj rano już się poprzytulalismy wieczorem też mamy zamiar. Narazie wybraliśmy nieinwazyjny (za to jaki przyjemny) sposób wypedzania synka
 
Oj tam ;) mnie bolała tydzień ;)
Przeżyłam a teraz całkiem dobrze się czuję. Tobie też przejdzie :) :)

♡ 39 tc jeszcze dwa tygodnie do spotkania z Lilcią ♡
mialam spytac. w jaki sposob ten bol przepedzilas? czy sam przeszedl?

@klarolina nie wykluczam zmeczenia ale specjalnie troche sie staram wiecej robic niz wczesniej zeby sie zmeczyc.

sex przy bolu glowy wykluczony. maz mnie az wczoraj poprosil ale odmowilam czego z zasady nie robie. jak mnie przestanie bolec to sie do niego dorwe

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Hej dziewczyny:) Widać nie tylko ja miałam problem w weekend z bólem głowy. Ja kurowałam się melisa i cukierkami:) Dałam se jeden dzień na luz z łakociami. Współczuje Wam bolesnych dolegliwości, ale grunt że jesteśmy już bliżej końca niż dalej
 
Nie mogę znaleźć bardziej aktualnej listy.
Dziś 28 listopada. Wizytuję ja :)

28 listopad ( poniedziałek) *15.00 - @elifit
29 listopad ( wtorek) * 13.00 - Geburtsplannung - @joshi
30 listopad ( wtorek) -@2411magdalenka
1 grudnia ( czwartek) *18.15 - @majka23x
5 grudzien ( poniedziałek ) *10.00 - @xXxIzuLQaxXx
5 grudzien ( poniedziałek) *10.40 - @didi133
7 grudzien ( środa) - @pajuinka

















♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
reklama
Do góry