reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

Iza kurde a u mnie zawsze się sprawdza. Synek na przyjeciu do szpitala na usg mial 3330 g a po 4 dniach wywolywania urodził sie 3450. Corka przed porodem 4 h mierzona była na 2800 a urodzila sie 2890. Jak by nie patrzyl prawie ze idealnie wyliczone:)


km5s8u69dm9dsszh.png
 
reklama
Iza kurde a u mnie zawsze się sprawdza. Synek na przyjeciu do szpitala na usg mial 3330 g a po 4 dniach wywolywania urodził sie 3450. Corka przed porodem 4 h mierzona była na 2800 a urodzila sie 2890. Jak by nie patrzyl prawie ze idealnie wyliczone:)


km5s8u69dm9dsszh.png
Ja tylko mówię ze nie zawsze sie sprawdza ;) u mnie jakby sie waga sprawdziła to zanim urodze to mały też ze 4 kg będzie miał [emoji23] aż strach sie bać [emoji4]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza swietne wiesci na dzień dobry :) wielkie gratulacje !!!!

Iza no to też ładna waga Szymusia, tak czytam o tych uwagach waszych maluszkow i już mowie do meza że chyba kombinezon na 56 musimy kupic bo mamy 2 na 62 to nam wpadnie caly w nogawki he he....

37t i 2900 to ja w takim razie strasznie jestem ciekawa ile będzie wazyl po porodzie i jaki wzrost
 
Iza kurde a u mnie zawsze się sprawdza. Synek na przyjeciu do szpitala na usg mial 3330 g a po 4 dniach wywolywania urodził sie 3450. Corka przed porodem 4 h mierzona była na 2800 a urodzila sie 2890. Jak by nie patrzyl prawie ze idealnie wyliczone:)


km5s8u69dm9dsszh.png
Profesjonalista w swoim fachu musial robic usg :)
Dlatego ja nie przejmuje sie tym, ze mojemu ginowi wychodza rozmiary o 2 tygodnie mniejsze, niz specjaliscie od usg, ktory robi ich 100 dziennie. Ginekologiczna wiedza moze byc wyuczona, zobaczcie jaka my mamy wiedze, a czy ktoras umialaby zrobic usg? To sztuka i trzeba miec naprawde pojecie :)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki! Ja dziś po ktg i badaniu... Pan doktor stwierdził, że do weekendu powinno ruszyć :D rozwarcie jest na 2-3cm i mam się nie zdziwić jak wody odejdą bo pęcherz się napina.... Brr zaczynam się bać :p
Super! Wychodzi na to, że wszystkie mnie prześcigniecie...:-p
 
zuzanna8704
gratulacje!!!! cudownie, że już jesteście po! a pokarmu przybywa z każdą chwilą :) zawsze możesz uruchomić laktator jak bobas śpi i pomiętosić piersi :)

karelka
no to wiele czasu Ci nie zostało :D ale to tak zupełnie w sam raz! kciukasy!
 
@zuzanna8704 gratulacje:) Super, że maluszka masz już przy sobie.

Ja jestem po USG. Wszystko w normie, przepływy w porządku, wody też w porządku. Szacowana waga 3076 +- 450 g więc można się wszystkiego spodziewać ale raczej nie wielkoluda;) Robiłam USG u lekarza, u którego prowadziłam ciążę na początku i o ile jego prowadzenie ciąży nie bardzo mi się podobało, o tyle sposób przeprowadzenia USG bardzo mi przypadł do gustu, bo mimo że nie widziałam ekranu to wszystko ładnie opowiadał na bieżąco, tłumaczył co gdzie i jak i nie czułam wielkiej niewiadomej jak podczas wcześniejszych badań. No i znowu mnie straszył że lepiej na zimno i na pewno najpóźniej w 40tc powinnam być w szpitalu, nawet jeśli nie na cięciu to na obserwacji.. Tyle że on mówił że dla personelu lepiej jak jest przygotowany haha, no i jeszcze straszył możliwością pęknięcia macicy.
 
reklama
@mojeboje gratki usg. Waga super!
A widzisz a mnie lekarz powiedział że lepiej ciąć na przygotowanym dole macicy bo jest cienszy i szybciej łatwiej wydobywa się dziecko a potem mniej powikłań. Co lekarz to inna opinia

♡ 39 tc jeszcze dwa tygodnie do spotkania z Lilcią ♡
 
Do góry