reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudnióweczki u lekarza

reklama
Matko boska to moze to obojniak [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Ale mnie dziecie I ci lekarze zrobili w balona.
Chyba dowiem sie na stole dopiero kto tam siedzi [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@joshi pindol synka z 6 m-ca. Wyglàda podobnie :) u mnie przy każdym usg zauważajà, że Kierownik ma konkretny sprzèt. Coś mi siè wydaje, że Lenka może być Leo ;)
 

Załączniki

  • IMG_6954.JPG
    IMG_6954.JPG
    63,3 KB · Wyświetleń: 89
@joshi pindol synka z 6 m-ca. Wyglàda podobnie :) u mnie przy każdym usg zauważajà, że Kierownik ma konkretny sprzèt. Coś mi siè wydaje, że Lenka może być Leo ;)
Kochana ja nie zmiennie twierdze ze tam u mnie Fabian siedzi. No tak czuje .
Lekarz w de trzy podejscia robil I nawet wczoraj nie powiem zeby byl pewny tej dziewczynki [emoji23][emoji23][emoji23] Albo on po prostu tak ma juz Sama niewiem [emoji23]
Za to ten w polsce z sierpnia jak bylam byl 100 procent pewny ze chlopaczek
No I te moje przeczucie ze Fabis jest Fabisiem jest kurcze tak silne ze masakra.
Co mnie tylko zastanawia gdzie on ma jajka !!!! Bo u ciebie sa bardzo widoczne mimo iz sprzet konkretny.
U mnie tych jajek nie widac a sam pindolek.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
2016-11-03 16.08.44.jpg

U mnie wargi ;)?!!
No bo teraz cholercia wie....
Temat ciekawy :)!
 

Załączniki

  • 2016-11-03 16.08.44.jpg
    2016-11-03 16.08.44.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 109
Kochana ja nie zmiennie twierdze ze tam u mnie Fabian siedzi. No tak czuje .
Lekarz w de trzy podejscia robil I nawet wczoraj nie powiem zeby byl pewny tej dziewczynki [emoji23][emoji23][emoji23] Albo on po prostu tak ma juz Sama niewiem [emoji23]
Za to ten w polsce z sierpnia jak bylam byl 100 procent pewny ze chlopaczek
No I te moje przeczucie ze Fabis jest Fabisiem jest kurcze tak silne ze masakra.
Co mnie tylko zastanawia gdzie on ma jajka !!!! Bo u ciebie sa bardzo widoczne mimo iz sprzet konkretny.
U mnie tych jajek nie widac a sam pindolek.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo jestem ciekawa:) Mam nadzieję, że będzie tak jak sobie wymarzyłaś. Powiem Ci, że mnie jak widzą znajomi, ale też obcy ludzie to za każdym razem mówią - Widać, że będzie synek. :)
 
reklama
Do góry