reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

Dzis 29 sierpnia. Wizytuja:
-Tuiles
-Lola lolitta
-Elifit
-Aneta_ck
-Bonusowa

Kciuki mocne za Was dziewczyny i Wasze maleństwa.



29 sierpnia (poniedzialek) *8.30 - Tuiles
29 sierpnia (poniedzialek) * 8.40 - Lola Lolitta
29 sierpnia (poniedziałek ) * 12.00 - Elifit
29 sierpnia ( poniedziałek) * 10.00 - Aneta_ck
29 sierpnia ( poniedziałek) * -17.30 Bonusowa
30 sierpnia ( wtorek) -Elunia1983
30 sierpnia ( wtorek) *12.10 - Zuzanna8704
31 sierpnia ( sroda) - Pola.
1 wrzesnia ( czwartek) * 12.00 - Ewna
1 wrzesnia (czwartek) *19.20 - Nonkatoja
1 wrzesnia ( czwartek) - Lenam77
5 wrzesnia ( poniedzialek) * 18.00 - Madzia.Ch.1995
6 wrzesnia ( wtorek) * 16.30 - Gabinia
7 wrzesnia ( sroda) *8.00 - Joshi
8 wrzesnia ( czwartek) *19.00 - Antiope
12 wrzesnia (poniedziałek) - MamaNadii
12 wrzesnia ( poniedzialek) - xXxIzuLQaxXx
14 wrzesnia ( sroda) - K8sad
14 wrzesnia ( sr9da) - Pajuinka
16 wrzesnia ( piatek) * 17.45 - Didi133
16 wrzesnia ( piatek) - Noemi87
21 wrzesnia ( sroda) * 17.00 - Krasnal77
22 wrzesnia ( czwartek) - K8sad
22 wrzesnia ( czwartek) usg - Lenam77
26 wrzesnia ( poniedzialek) - Lenam77
4 pazdziernik (wtorek)usg-Bonusowa

Kogo pominelam przepraszam , proszę dajcie znac kto i kiedy wizytuje raz dwa uzupelnie

[/COLOR][/I][/B][/U]










Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Madzia.ch.1995 to nie ta Madzia co urodzila ?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Synek na usg tez mial taki nochal a na szczęście ma malutki. Ale maz ma faktycznie duży nos i mała moze miec taki. Oby nie dla niej :D


 
Ja jutro dziewczyny wizytę mam Zapomniałam pisać wcześniej Brzuch mam taki wielki że mam wrażenie że moje dziecko już kilogram waży ;) serio chodzę jak kaczka i schylam się odchylajac do tylu jak przy końcu terminu.. A tu jeszcze tyle tyg przed nami
 
Ja jutro dziewczyny wizytę mam Zapomniałam pisać wcześniej Brzuch mam taki wielki że mam wrażenie że moje dziecko już kilogram waży ;) serio chodzę jak kaczka i schylam się odchylajac do tylu jak przy końcu terminu.. A tu jeszcze tyle tyg przed nami
U mnie to samo. Z synkiem jak do porodu jechalam to brzusio nie był taki duzy. Nie moge butow normalnie założyć.

Odnosnie glukozy po 2h to faktycznie powinna.spadac. jeśli tak sie nie.dzieje to jest to oznaką jakis zaburzen. Z tym ze wartosci chyba sa w normie. Lekarz obejrzy i wszystko bedzie jasne.

Ja znowu zaczynam moje tournee po lekarzach. Jutro jak co dwa tyg ide na kontrol do diabetologa a w srode na wstepna rozmowe o ergoterapie dla synka. Udało sie dość wczesnie załatwić wizytę


 
Z tymi brzuszkami większymi to normalne. Pamiętajcie że jeszcze kresa biała nigdy nie będzie taka sama jak przed oraz że miednica się poszerza permanentnie o ok 5 cm. To na wpływ na wygląd brzucha :(

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Wczoraj byłam na wizycie, wsio ok. Podniosłam sobie w miesiąc hemo z 10,5 na 11,5. Niestety już 10kg na plusie od czasu przed ciążą :( a się pilnuję, jem dużo warzyw i owoców, piję wodę, słodyczy prawie wcale, a fast foody omijam z daleka. Tyję tak jak w poprzedniej ciąży żrąc co popadnie. I to by było na tyle jeśli chodzi o mój plan nie przekroczenia 70kg. Nie wierzę, że w 3 trymestrze zacznę przybierać mniej :(
@joshi wpisz mi proszę wizytę na 26.09 na 16.30
 
reklama
Do góry