reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

:O jest tego więcej?

Tak, choć o ile dobrze pamiętam to nie wszystko Cię będzie interesować. Na pewno też warto sięgnąć po "Cesarskie cięcie i poród po cięciu cesarskim" bo tam jest też sporo ciekawych info. A nawet nastawiając się na SN, może się skończyć cesarką

Przechwytywanie.JPG
 
reklama
Cześć, ja chciałam się tylko przywitać 😀
Sama urodziłam się 24.12, a mój Fasolek lub Fasolka postanowiło jak narazie wstrzelić się w tę samą datę 🤣 przynajmniej prezenty w tym roku mam z głowy - wszyscy dostaną dzidzię 😅 No i nie trzeba się zastanawiać u których rodziców w tym roku Wigilia - będzie w szpitalu 🤣 pozdrowienia, trzymajcie
 
Cześć dziewczyny, niestety nie widzę wątku priv a byłam na tej grupie cały czas, nie wiem co się stało ;( ? Nie pisałam ostatnio za dużo bo źle się czułam ale to chyba nie powód aby usunąć mnie z wątku priv ;(
 
Cześć dziewczyny, niestety nie widzę wątku priv a byłam na tej grupie cały czas, nie wiem co się stało ;( ? Nie pisałam ostatnio za dużo bo źle się czułam ale to chyba nie powód aby usunąć mnie z wątku priv ;(

Z tego co widzę, nie odzywałaś się ponad miesiąc, a dziewczyny pisały chyba o aktywności raz na 2 tygodnie więc nic dziwnego. Wiadomo, że każda z nas może mieć jakiś ciężki czas, coś się może wydarzyć, ale po to jest grupa prywatna by dzielić się też niefajnymi info i można zawsze napisać, że czeka nas dłuższa nieobecność.

Ja tam się nie dziwię, że dziewczyny które udzielają się codziennie, nie chcą kogoś kto wchodzi od święta
 
Z tego co widzę, nie odzywałaś się ponad miesiąc, a dziewczyny pisały chyba o aktywności raz na 2 tygodnie więc nic dziwnego. Wiadomo, że każda z nas może mieć jakiś ciężki czas, coś się może wydarzyć, ale po to jest grupa prywatna by dzielić się też niefajnymi info i można zawsze napisać, że czeka nas dłuższa nieobecność.

Ja tam się nie dziwię, że dziewczyny które udzielają się codziennie, nie chcą kogoś kto wchodzi od święta
A ja jestem zdziwiona i jest mi przykro...
 
Spoko, mnie też eksmitowali.Ale u mnie pojawiły się dodatkowo problemy zdrowotne pozaciazowe, których nie mogłam przewidzieć i z wyprzedzeniem dać dziewczynom znać. Peszek 🫠 @Doris3737 Jak się czujesz?
 
Spoko, mnie też eksmitowali.Ale u mnie pojawiły się dodatkowo problemy zdrowotne pozaciazowe, których nie mogłam przewidzieć i z wyprzedzeniem dać dziewczynom znać. Peszek 🫠 @Doris3737 Jak się czujesz?
Ogólnie już lepiej, dziękuję:) Niestety w trakcie ciąży okazało się że mam inne problemy zdrowotne nie związane z samą ciążą i po porodzie czeka mnie operacja, przez ostatnie tygodnie sporo wycierpiałam. A jak u Ciebie? Już lepiej ze zdrowiem u Ciebie?
 
Ogólnie już lepiej, dziękuję:) Niestety w trakcie ciąży okazało się że mam inne problemy zdrowotne nie związane z samą ciążą i po porodzie czeka mnie operacja, przez ostatnie tygodnie sporo wycierpiałam. A jak u Ciebie? Już lepiej ze zdrowiem u Ciebie?
Tak bez owijania to mamy podejrzenie nowotworu/guza plus serducho mi niedomaga😐 ale maluch siedzi w brzuszku żywy więc może dotrwamy do wigilii🙂 mamy wysokie ryzyko preeklampsji i przedwczesnego porodu,trochę fatalnie się czuję..
Dobrze jest być moderatorem, wtedy możesz nawet wylądować w szpitalu i nikt z grupy nie wyrzuci 😀 W grupie czy poza nią - trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny żeby szczęśliwie doczekać do końca roku.Jakbyś chciała z kimś pogadać to pisz na priv. No chyba że dziewczyny przyjmują z powrotem synów i córy marnotrawne do grupy prywatnej 🤨😀
 
Ostatnia edycja:
Tak bez owijania to mamy podejrzenie nowotworu/guza plus serducho mi niedomaga😐 ale maluch siedzi w brzuszku żywy więc może dotrwamy do wigilii🙂 mamy wysokie ryzyko preeklampsji i przedwczesnego porodu,trochę fatalnie się czuję..
Dobrze jest być moderatorem, wtedy możesz nawet wylądować w szpitalu i nikt z grupy nie wyrzuci 😀 W grupie czy poza nią - trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny żeby szczęśliwie doczekać do końca roku.Jakbyś chciała z kimś pogadać to pisz na priv. No chyba że dziewczyny przyjmują z powrotem synów i córy marnotrawne do grupy prywatnej 🤨😀
Odezwę się na priv, nie liczę na ponowne przyjęcie do grupy zamkniętej.... z resztą dużo by pisać. Uważam że to nie to samo BB co kiedyś.... a szkoda.
 
reklama
Cześć, jestem na forum nowa i trafiłam na nie z polecenia, podobno można naprawdę mocno się uspokoić czując wsparcie od dziewczyn,które mają ten sam etap ciąży ;) Obecnie jestem w 20+0 tc, równa połowa ale może nie za późno tutaj trafiłam. termin porodu 18 Grudnia 2023;) obecnie płeć niepewna, co kolejna wizyta zmiana zdania , stanęło na dziewczynce. Początki trudne, jeden pobyt w szpitalu w 10tc z zagrożeniem poronienia. Obecnie oporcz niefajnych objawów , tj pojawienie się od 2trymastru wymiotów , bóle brzucha okresowo mam się całkiem dobrze , od dwóch tygodniu czuje ruchy, ale wlansie moje pierwsze pytanie brzmi czy normalne jest to że w zasadzie są one wyczuwalne zawsze w tym samym miejscu i oczywiście w podbrzuszu głównie 🤔 postaram się nadrobić też tematy z ostatnich tygodni , miłej nocki 🥰
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry