reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

No ja rodzę dzieci 50cm i 3kg wagi więc one w tych 56 takich marek jak next, newbie, hm itp. to pływają totalnie. Także zawsze na start do szpitala mam 3 komplety 44, potem w domu 50 i też mam raczej dużo za dużo, bo wolę mieć więcej i nawet nie założyć niż za mało. A dopiero gdzieś tam 2-3 miesiąc 56 ;)
No i na szczęście w dobie zakupów on-line zawsze mogę coś domówić
To u mnie syn miał 3,850 kg i 58 cm więc nie mieliśmy szans założyć mniejszych niż 62, ale jak teraz będzie to nie wiadomo :) :)
 
reklama
Cześć, ja chciałam się tylko przywitać 😀
Sama urodziłam się 24.12, a mój Fasolek lub Fasolka postanowiło jak narazie wstrzelić się w tę samą datę 🤣 przynajmniej prezenty w tym roku mam z głowy - wszyscy dostaną dzidzię 😅 No i nie trzeba się zastanawiać u których rodziców w tym roku Wigilia - będzie w szpitalu 🤣 pozdrowienia, trzymajcie się 💕
 
Cześć, ja chciałam się tylko przywitać 😀
Sama urodziłam się 24.12, a mój Fasolek lub Fasolka postanowiło jak narazie wstrzelić się w tę samą datę 🤣 przynajmniej prezenty w tym roku mam z głowy - wszyscy dostaną dzidzię 😅 No i nie trzeba się zastanawiać u których rodziców w tym roku Wigilia - będzie w szpitalu 🤣 pozdrowienia, trzymajcie się 💕

Ja mam z OM termin na 25.12 z USG na 31.12 - nie przewiduję ich w szpitalu xD
Ba 31.12 organizuję wielką imprez Sylwestrową :p

Życzę sobie porodu 03.01 ;)
 
Drogie Mamy, szukam strony internetowej lub osoby od której mogłabym kupić ubranka next, miałam kilka sztuk przy pierwszym dziecku i były cudowne ale w PL niestety chyba nie ma sklepu tej firmy . Możecie coś podpowiedzieć? :)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry