reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Ja co do l4 się nie wypowiadam bo jestem narazie opiekunem dziecka niepełnosprawnego ( syna z autyzmem ) mam nadzieję że niedługo wprowadza że podczas bycia opiekunem można też podjąć zatrudnienie. Studiuje jednocześnie psychologię jak i fizjoterapię zaocznie. Moja mama np mając 35 lat będąc w trzeciej ciąży pracowała bardzo długo na stacji dializ bodajze do 30 tyg ale odpadły jej ciężkie pracę. Ja prowadzę stowarzyszenie na rzecz dzieci z autyzmem oraz organizacja eventów historycznych ( turnieje rycerskie, strzelnice łuczniczą itp).
 
Ja tez świeżynka w temacie, wprawdzie widziałam te filmiki z gender reveal ale nie sądziłam ze to juz u nas się tak przyjęło
Niektóre koleżanki aktywniejsze instagramoqo wrzucały relacje. Jedne z większą pompa inne w gronie rodziny...
Ale ja nigdy nie byłam na takim, mimo wszystko nie jestem pewna czy okazja się powtorzy więc chyba chciałabym mieć!
Za to mąż nie lubi być w centrum uwagi i raczej nie jest przychylny ale jeśli będzie mi zależeć to zrobimy.

A wy macie jakieś doświadczenia?
 
reklama
Chyba nie ma dobrego uniwersalnego czasu na to. Np ja choć pracuje i pracować będę ile się da poinformowałam już w 5 tc dlatego że jestem jedyną osobą na takim stanowisku i "góra" musi się zastanowić co zrobią z tym za kilka miesięcy - czy zatrudnia kogoś nowego, przyucza kogoś z innej jednostki czy zawiesza działanie aż do mojego powrotu


Ja też poinformowałam jak tylko się dowiedziałam. Pracuje tam tylko ja koleżanka i szef więc dla mnie to było oczywiste, że muszę powiedzieć o tym żeby szukał kogoś na moje miejsce tak żebym zdążyła jeszcze przeszkolić nowego pracownika. Natomiast z tego co widzę to marnie idzie mu szukanie i dodatkowo się tym stresuje choć nie powinno to być moje zmartwienie😔
 

Podobne tematy

Do góry