reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Mam wrażenie, że czytam o sobie... tzn. mam nadzieję - co do ciągu dalszego ;-)
Też miałam jedną procedurę, też 5 zarodków w piątym dniu. Pierwsza ciąża zakończona poronieniem w 9-10 tygodniu, teraz miałam drugi transfer.
No to faktycznie tak samo 😊a zdecydowałaś się na podanie dwóch zarodków?my właśnie tak,za pierwszym i drugim razem.dlatego teraz został jeden,ostatni.zycze ci,żeby ta ciąża teraz potoczyła się szczęśliwie!trzymam mocno kciuki✊🏻
 
Ja mam dzisiaj jakiś kryzys i może tak sobie z tym poradzę, jak wam tu napisze. Byłam kontrolnie zbadać proga, bo mi coś skacze. Było 127, 77, 87 (przy badaniu bety). Byłam na wizycie, wszystko git, ale zalecenie powtórzenia po tygodniu. No i dzisiaj 58. Norma jest od 9 do 468, ale sam fakt spadków mnie rozwalił. Od jutra wjeżdżają tabletki. Szlag wie czy on się tak buja i wyłapałam spadek a po godzinie już był duży. Ciąża wystarana rok i tak się nad nią trzęsę 😩
Tez tak miałam i wszystko jest ok ważne ze mieści się w normie 🥰
 
No to faktycznie tak samo 😊a zdecydowałaś się na podanie dwóch zarodków?my właśnie tak,za pierwszym i drugim razem.dlatego teraz został jeden,ostatni.zycze ci,żeby ta ciąża teraz potoczyła się szczęśliwie!trzymam mocno kciuki✊🏻
Nie, u nas nie ma możliwości podania 2...
Super, że Wam się udało poprzednio - i tym razem też tak musi być !🤞
 
Dziewczyny macie jakieś objawy ja zaczynam wymiotować jak kot 🙈 powtórka z 1 ciąży 😵‍💫
Ja nie mam apetytu, jem mało i mam ochotę tylko ma kilka rzeczy. Jak zjem więcej albo coś ciężkostrawnego, to mnie łapie biegunka 🙈 A prócz tego to codziennie bóle jak na okres i czasami kłucie w prawym jajniku.
 
Hej. Ja też dzisiaj byłam na usg. Om 5.03.2023 narazie tylko pęcherzyk. Kolejna wizyta dopiero za 2 tygodnie
Ooo uf, uspokoiłaś mnie 🙂 to u mnie om 4.03 wiec jestesmy w bardzo podobnym terminie 🙂 z poprzednia ciaza poszlam do lekarza dopiero w 8mym tygodniu i trzeba bylo tak pojsc, troche sie pospieszylam.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry