reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Na razie mam tylko rano niewielke poczucie mdłości i trudno wchodzi śniadanie. Co do wymiotów, to w szkole rodzenia nam polecały że najprzyjemniej wymiotować białą czekoladą 😅
Ale ja jak i w poprzedniej ciąży w ogóle nie mogę jeść słodkiego i przez połowę ciąży mnie będą ratować pomidory i lekkie sałatki.

Ja najlepiej wspominam wymioty po białym kit kacie 🤣 jak miałam covid w ciąży to jadłam tylko białe kitkaty, talarki i ryz z marchewka😂
 
reklama
Jestem po pierwszej wizycie. Udało mi się ją przełożyć z 8 maja. Jestem w 5t2d. Było widać już bijace serduszko. Wzruszyłam się, musiałam posiedzieć w samochodzie żeby ochłonąć. Termin na 27 grudnia. Poprzednie ciąże przenosiłam więc może być tak i tym razem. Niestety trochę rozkręca się infekcja dróg moczowych ale na razie mam stosować naturalne leczenie.
 
Jestem po pierwszej wizycie. Udało mi się ją przełożyć z 8 maja. Jestem w 5t2d. Było widać już bijace serduszko. Wzruszyłam się, musiałam posiedzieć w samochodzie żeby ochłonąć. Termin na 27 grudnia. Poprzednie ciąże przenosiłam więc może być tak i tym razem. Niestety trochę rozkręca się infekcja dróg moczowych ale na razie mam stosować naturalne leczenie.
Ooo jak szybciutko serduszko 😍
 
Hej dziewczyny a ja wczoraj tak źle się czułam że musiałam się położyć spać dobrze ze moja mama zajęła się Kają.
A dzisiaj jakoś piersi mnie mało bolą moza powiedziac że wcale i bol podbrzusza i jakieś mam częste chodzenie do kibelka 💩 już głupia się nakręcam 🥺
Wkoncu zjadłam ale po kawie mnie zmusiło. Ale ten brzuch mnie niepokoi nie jest to mocny bol ale odczuwalny .
Uspokoicie mnie ?
 
reklama
Do góry