reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

U nas za to sprawdza się wróżenie z obrączką lub pierścionkiem. Wywróżyłam siedmiu koleżankom płeć. W rodzinie też wszystkim się zgadza.

Ja mam tylko konkubenta i nie lubię biżuterii :D więc mogę co najwyżej wziąć plastikowy pierścionek córki :D

Tak pół żartem pół serio u nas musi być dziewczynka bo córka nie chce kolejnego brata. Ona się obraża, wyprowadza itd. :D także mimo, żem diablica co się kościoła i wody święconej boi powinnam iść na klęczkach do Częstochowy z modlitwą o córkę :D
 
reklama
Ja mam tylko konkubenta i nie lubię biżuterii :D więc mogę co najwyżej wziąć plastikowy pierścionek córki :D

Tak pół żartem pół serio u nas musi być dziewczynka bo córka nie chce kolejnego brata. Ona się obraża, wyprowadza itd. :D także mimo, żem diablica co się kościoła i wody święconej boi powinnam iść na klęczkach do Częstochowy z modlitwą o córkę :D


Mi pierścionek pokazuje dwójkę dzieci. Pierwszy chłopiec co się zgadza i drugą córkę. Zobaczymy. U mnie nigdy wróżby się nie sprawdzały, ale chcę mocno wierzyć że ta nie zawiedzie 😍🤣
 
mojej mamy koleżanka kiedyś się śmiała że u niej się ta wróżba nie sprawdza bo wychodzi 3 dzieci a ma dwójkę dorosłych dzieci. Więc sądziła, że to się nie sprawdza. Tym czasem właśnie jest w trzeciej ciąży .
U mnie duże szanse na 3 w teorii - moje pierwsze in vitro a zostały jeszcze 2 mrozaczki 😎
 
Ja mam tylko konkubenta i nie lubię biżuterii :D więc mogę co najwyżej wziąć plastikowy pierścionek córki :D

Tak pół żartem pół serio u nas musi być dziewczynka bo córka nie chce kolejnego brata. Ona się obraża, wyprowadza itd. :D także mimo, żem diablica co się kościoła i wody święconej boi powinnam iść na klęczkach do Częstochowy z modlitwą o córkę :D
Olka jesteś dobra w afirmacji, więc do dzieła 😉😏😏
 
Hej 🙂 jestem tu nowa. Mam problem z wysokim hcg. Byłam u gin w 6tyg + 6 dni, na usg ciąża tydzień młodsza, widać zarodek CRL 2,6 mm bez widocznej akcji serca. Lekarz kazał mi wykonać test z krwi, a tam wynik 100 tysięcy. Przy takiej becie chyba powinno bić już serce, a zarodek jest taki maleńki 😞
A co lekarz na taką betę?
 
reklama

Podobne tematy

Do góry