reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Dziewczyny bo ja z tego wszystkiego zapomniałam zapytać lekarza o jakiej porze brać ten Duphaston? Nie przepisał mi dwóch tabletek dziennie, bo mówił ze nie potrzeba. Mam brać tylko jedną, wieczorem po kolacji będzie git?
 
Ja miałam nadzieję że chiński kalendarz sprawdzi się przy pierwszym dziecku wychodziła dziewczynka a mam synka 😍 teraz mam jakieś przeczucie że tym razem będzie dziewczyna. Zobaczymy 😁

Ja kiedyś dla jaj to sprawdzałam (ale tylko ten wrzuciłam wyżej bo widziałam różne) i sprawdza się u mnie. U mojej mamy u moich babć i prababć :D także jesteśmy chyba bardzo podatne na niego, albo mamy szczęście nic tylko totka grać :D
 
reklama

Podobne tematy

Do góry