reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Według mitycznych wierzeń u mnie będzie dziewczynka ;) więc będzie Michalina
Będzie miała też drugie imię, ale tu się jeszcze waham po między: Janina, Jadwiga, Irena - te dwa ostatnie chętnie dałabym na pierwsze (po moich ukochany prababciach) ale wiem, że mąż się nie zgodzi.
Mamy już w domu Jana i Barbarę

Jeżeli jednak będzie chłopiec (co mnie przyprawi o lekką palpitację serca) to będzie Stanisław lub Aleksander. I w zależności, które będzie na pierwsze to, to drugie będzie jako drugie :)



Ja mam już 3 wybrane na 100%, ale może coś jeszcze dokupię.
Cybex e-priam wersja simply flower w beżu
Bugaboo Fox 5 wersja forest green
Babyzen yoyo black

Gdybym miała dzieci rok po roku, albo bliźnięta wybrałaby Bugaboo Donkey 5 - według mnie nic innego nie jest warte uwagi w tym temacie. A można powiedzieć, że coś o tym wiem, bo przy dwójce dzieci przez moje ręce przeszło coś ok. 70 różnych modeli wózków. Są kobiety które kochają biżuterię, buty czy torebki.
Ja kocham wózki dziecięce i
Wstępnie przegladajac co jest na rynku trafiłam na wozek Bugaboo Donkey .... fakt wart uwagi... 😉
 
reklama
Według mitycznych wierzeń u mnie będzie dziewczynka ;) więc będzie Michalina
Będzie miała też drugie imię, ale tu się jeszcze waham po między: Janina, Jadwiga, Irena - te dwa ostatnie chętnie dałabym na pierwsze (po moich ukochany prababciach) ale wiem, że mąż się nie zgodzi.
Mamy już w domu Jana i Barbarę

Jeżeli jednak będzie chłopiec (co mnie przyprawi o lekką palpitację serca) to będzie Stanisław lub Aleksander. I w zależności, które będzie na pierwsze to, to drugie będzie jako drugie :)



Ja mam już 3 wybrane na 100%, ale może coś jeszcze dokupię.
Cybex e-priam wersja simply flower w beżu
Bugaboo Fox 5 wersja forest green
Babyzen yoyo black

Gdybym miała dzieci rok po roku, albo bliźnięta wybrałaby Bugaboo Donkey 5 - według mnie nic innego nie jest warte uwagi w tym temacie. A można powiedzieć, że coś o tym wiem, bo przy dwójce dzieci przez moje ręce przeszło coś ok. 70 różnych modeli wózków. Są kobiety które kochają biżuterię, buty czy torebki.
Ja kocham wózki dziecięce i buty ;)
ooo ja nam też się podoba Michalinka💞
 
Ja mam tylko jeden wózek wymarzony na którego będę odkładać bo tyle co wózków się kupuje to wyjdzie na to samo a tym wózkiem jest bugaboo Fox najwyżej kupię z drugiej ręki ale z paragonem i gwarancja wcześniej miałam bugaboo cameleon i też się nie zawiodłam
 
Ja miałam nadzieję że chiński kalendarz sprawdzi się przy pierwszym dziecku wychodziła dziewczynka a mam synka 😍 teraz mam jakieś przeczucie że tym razem będzie dziewczyna. Zobaczymy 😁
 
To i ja się przywitam!
Witam wszystkie grudniowe mamy. 😀
Trochę o mnie… od roku staraliśmy się o maleństwo, ja mam PCOS i w dodatku na usg, które miałam 17.04 lekarz zobaczył torbiel. Kolejny cykl miałam zacząć z tabletkami na owulacje, miesiączkę miałam dostać 20.04, na następny dzień zrobiłam test i był cień cienia, test powtórzyłam kilka dni później i już bardziej widoczna druga kreska. :) Ogromna radość, ze udało się bez tabletek i przy nieregularnych miesiączkach-
Cud 😀
Z moich obliczeń wychodzi, że to 4+6.
Niestety z racji tego, że mieszkam w Holandii i są tu inne zasady, nie wykonują bety a pierwsze usg jest w około 8/9 tygodniu.
Usg będę miała wykonane 24.05 czyli za równe 4 tygodnie.
Boje się, ze do tego czasu oszaleje, ciagle myślę czy wszystko pójdzie dobrze… w dodatku pobolewa mnie brzuch, który potęguje stres. 🤯

Uff udało mi się wyprosić położną o szybszy termin na usg - 10.05. Czyli dwa tygodnie szybciej 😀
Od razu stres zmalał.. 😀
Powiedziałam, że no kurczę martwię się okropnie, stresuje itd, że nie wytrzymam czterech tygodni bez sprawdzenia czy wszystko jest w porządku 😀
 
Ja już po drugim USG tym razem prywatnym 😎 2.25 cm szczęścia z pięknie bijącym serduszkiem 💓 8+6 - z USG idealnie bo już 9+0 ale mamy wieczór 🤣 więc książkowo 😍
 

Załączniki

  • IMG_20230427_202554.jpg
    IMG_20230427_202554.jpg
    432,3 KB · Wyświetleń: 145
reklama
Do góry