reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Gratulacje. Tez po 1.5 roku staran. Termin wylicza mi 1 stycznia 2024 🙂. Jestem po dwóch poronieniach i bardzo się boję co pokażą 2 kolejne tygodnie.
To jesteśmy w podobnej sytuacji. Ja też ponad rok od poprzedniej ciąży i też 2 poronienia za mną i też muszę czekać te 2 tygodnie żeby coś się wyjaśniło i żeby było trochę więcej wiadomo
 
Ja mam 8+6 jestem po USG na nfz dziecko się rozwija ciąża zywa serce bije - koniec haha dziś założono mi wreszcie kartę ciąży więc mogę z moją cukrzyca iść spokojnie do diabetologa hehe wieczorem druga wizyta prywatna liczę że dowiem się czegoś więcej 🤭
czego ty się kobieto jeszcze chcesz wiecej dowiedzieć ?? 😆 kobiecie nigdy nie dogodzisz 🙈😄
GGratuluję dobrych wieści 🥰
 
Milego dnia i kciuki za wizytujace dzis ;) dziewvzyny czy wy tez macie problemy ze spaniem ??
budzę się koło 3/4 na siku, pomimo robienia go koło 22. Potem mąż wychodzi koło 7 do pracy i nie moge zasnąć. A w środku dnia chodzę nieprzytomna i moge leżeć cały dzień, bo chce mi się spac po przejściu do sklepu, który jest rzut beretem.
 
A szkoda :p moim marzeniem są bliźnięta

scanning season 15 GIF
moja szwagierka ma bliźniaczki dwujajowe :)
 
czego ty się kobieto jeszcze chcesz wiecej dowiedzieć ?? 😆 kobiecie nigdy nie dogodzisz 🙈😄
GGratuluję dobrych wieści 🥰
Wścibska jestem - długość ile uderzeń na min serduszka np 🤣 no i żeby ktoś dał mi się wreszcie przyjrzeć hehe ale podobno te zmiany obok otorbione krwiaki się wchłaniają - zapomniałam że jeszcze to powiedział 🤭
 
reklama
Ja trochę szybciej bo 11 wizyta, ale i tak się trochę boję i stresuj. Najlepsze jest to, że przy córce czułam tylko adrenalinę i ciekawość żeby zobaczyć ją na USG, zero strachu, niepewności.
No ja to jestem chodzący stres... zakuje to już czarne myśli, ciągle sprawdzam czy cycki mnie bolą, zamartwiam się że nie mam mdłości itp itd... i brak koncepcji co z tym zrobić jak nic nie mogę zrobić ;-)
 
Do góry