reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

W sumie to nawet trochę źle napisałam bo jak masz umowę na czas określony to również nie można zwolnic od 1 dnia ciąży. Można nie przedłużyć umowy jeżeli kończy się przed 12 tygodniem ciąży. Ale to nie jest zwolnienie
 
reklama
W sumie to nawet trochę źle napisałam bo jak masz umowę na czas określony to również nie można zwolnic od 1 dnia ciąży. Można nie przedłużyć umowy jeżeli kończy się przed 12 tygodniem ciąży. Ale to nie jest zwolnienie
Jeśli chodzi o umowę to wiem jak to wygląda bo jestem na umowie na zastępstwo... Wiem że ze zwolnieniem to taka sama zasada na wszystkich umowach na początku, a na końcu inna 😅Ale z narzeczonym zdecydowaliśmy że nie ważna umowa tylko ciąża by się udało. Zawsze sobie poradzimy i mamy wsparcie najbliższych ❤️
 
Jeśli chodzi o umowę to wiem jak to wygląda bo jestem na umowie na zastępstwo... Wiem że ze zwolnieniem to taka sama zasada na wszystkich umowach na początku, a na końcu inna 😅Ale z narzeczonym zdecydowaliśmy że nie ważna umowa tylko ciąża by się udało. Zawsze sobie poradzimy i mamy wsparcie najbliższych ❤️

To u Ciebie jeszcze inaczej bo umowę masz dopóki nie wróci ta osoba która zastępujesz. Jak wróci to Twoja umowa ulega rozwiązaniu i np. jeżeli to będzie przed porodem to niestety nie będzie Ci się należał macierzyński. Tutaj niestety tydzień ciąży nie ma znaczenia
 
reklama
Dziewczyny. Pracuje w żłobku. Według was to bezpieczna praca w ciąży (dźwiganie, kucanie, schylanie, choroby, stres)? Zastanawiam się czy po tym jak lekarz powie że wszystko w porządku z dzieckiem czy nie iść na zwolnienie bo trochę się stresuje i dzieci też są nieprzewidywalne. I jak wygląda sprawa ze zwolnieniem. Niby nie można zwolnic kobiety w ciąży ale różnie się czyta w internecie a propo od którego tygodnia...
No jeżeli chodzi o choroby to raczej mało bezpieczna. Mam dziecko w żłobku. To w jakim stanie niektórzy rodzice oddają dzieci to jest straszne. Kaszlące, zasmarkane. Czopek w dupkę i do żłobka a potem koło 11:00 odgrywają scenkę że zdziwieni że ze żłobka dzwonią że dziecko ma gorączkę
 
Do góry