reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Mi to już wszystkie objawy minęły od niedzieli i nie wiem w sumie czy cieszyć się czy martwić 🤣 USG w czwartek wyjaśni 😎
Ja ogólnie też nie mam żadnych objawów tylko ten ból pleców i brzucha. Po pierwszej ciąży "rozwalił" mi się kręgosłup możliwe, że to przez to bo nic z tym nie zrobiłam.
 
reklama
Ja ogólnie też nie mam żadnych objawów tylko ten ból pleców i brzucha. Po pierwszej ciąży "rozwalił" mi się kręgosłup możliwe, że to przez to bo nic z tym nie zrobiłam.
Ja miałam bóle brzucha, piersi - od wczoraj nic. A nawet plamienia które miałam od 3 tyg codziennie minęły.
 
Dziewczyny, czy któraś miała/ma problemy z wypadającymi włosami w pierwszym trymestrze? W poprzedniej ciąży tak nie miałam, a teraz z dnia na dzień zrobiły się super suche (mimo stosowania nawilżających szamponów i odżywek) i wypadają mi tak, że do 12 tyg. chyba będę łysa:o
 
Ja mam mdłości , zawroty głowy w sumie od 14 kwietnia 10dpo. Z 55 kg zeszłam do 52 staram się jeść ale wchodzą tylko konkretne rzeczy czyli ser, chleb i pomarańcze jest to tym bardziej uciążliwe, że od 6 roku życia cierpię na emetofobia( paniczny lek przed wymiotami ). Jestem obstawiona lekami od ginekologa w razie w. Ale i tak nie jest łatwo. W weekend wybrałam się z mamą ( jako osoba towarzysząca na zlot amazonek one się bawiły a ja siedzialam i obserwowałam ) bo kreciimi się w głowie
 
reklama
Do góry