reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Cześć dziewczyny po weekendzie! 🙂
Co do objawów ciąży widzialam, że niektóre z was mają już mdłości. Mnie od paru dni mecza mdłości na zmianę z wilczym apetytem 🙈🙈🙈 ciężko się opanować... zjadłabym wszystko co w zasięgu wzroku.
Z głodu mi niedobrze, jak zjem tez mi niedobrze i wogole lekkiego dola mam ostatnio.
Nie wiem czy tego dola mam przez ciążę czy przez pogodę, czy przez to, że od tygodnia słodyczy nie jem 😅🙈
Jezu ja mam tak samo,otwieram lodowke i nie wiem co zjeść,bo na nic za bardzo ochoty nie mam,ale wiem ze jak nie zjem,to będzie jeszcze gorzej. Właśnie wjechały płatki z mlekiem.w ogóle czuje się dziś tragicznie,jak synka do przedszkola odprowadziłam to w szatni mi się słabo zrobiło,później jakoś dotarłam do domu,bo pracuje zdalnie (na szczescie),ale szczerze mówiąc nic dziś nie zrobiłam,bo na zmiane albo razem mi niedobrze i cmi mnie głowa😏ciąża to nie choroba taaaa
 
reklama
Tak jeszcze tylko dodam, że ja też się bałam leków w ciąży w moim przypadku metforminy, ale dwóch bardzo dobrych lekarzy dało takie zalecenia. Dodatkowo chyba to dzięki metforminie udało mi się zajść w ciążę bo dopiero ponad miesiąc od wizyty u endokrynologa po ponad roku udało się zajść w ciążę .
mi po roku bezskutecznych starań udało się tez dopiero w cyklu z metą
 
Hejo, dziewczyny, ja proponuję zakończyć temat duphastonu. 😁 Myślę że wyjdzie nam to na dobre. Miłego dnia 🌷

Po to tu jesteśmy, żeby wymieniać się doświadczeniami. A i tak każda z nas sama zdecyduje, czy brać jakiś lek, czy nie. Zazwyczaj znajdzie się lekarza, który zaleci branie i takiego, który odradzi, wiec decyzja spoczywa na naszych barkach
 
Po to tu jesteśmy, żeby wymieniać się doświadczeniami. A i tak każda z nas sama zdecyduje, czy brać jakiś lek, czy nie. Zazwyczaj znajdzie się lekarza, który zaleci branie i takiego, który odradzi, wiec decyzja spoczywa na naszych barkach
No raczej decyzja co do brania leku czy nie nie powinna być po stronie pacjenta, który co do zasady nie ma wykształcenia medycznego. A rozmowa tyczy się leku wydawanego na receptę, nie jest to lek który może dostać każdy od ręki w aptece
 
No raczej decyzja co do brania leku czy nie nie powinna być po stronie pacjenta, który co do zasady nie ma wykształcenia medycznego. A rozmowa tyczy się leku wydawanego na receptę, nie jest to lek który może dostać każdy od ręki w aptece
jakbym ja brała duphaston przepisany od lekarza tak o, pomimo dobrego proga przy staraniach i brałabym go jak kazał os 16dc to nie byłoby żadnej ciąży, bo przed operacją miałam owulacje w 16dc 🤡
 
No raczej decyzja co do brania leku czy nie nie powinna być po stronie pacjenta, który co do zasady nie ma wykształcenia medycznego. A rozmowa tyczy się leku wydawanego na receptę, nie jest to lek który może dostać każdy od ręki w aptece

Nie zgodzę sie z Tobą mając ogromne doświadczenie z różnymi lekarzami, ciąże z lekami i cały czas różne opinie lekarzy. To ja musiałam zdecydować, którego posłucham. Słucham się mojej prowadzącej, ale musiałam wysłuchiwać mnóstwo różnych opinii lekarzy a czasem nawet straszenia.
 
Nie zgodzę sie z Tobą mając ogromne doświadczenie z różnymi lekarzami, ciąże z lekami i cały czas różne opinie lekarzy. To ja musiałam zdecydować, którego posłucham. Słucham się mojej prowadzącej, ale musiałam wysłuchiwać mnóstwo różnych opinii lekarzy a czasem nawet straszenia.
ale na jakiej podstawie bierzesz? Prog przy becie był niski? Czy jak?
 
reklama
Do góry