reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Kurde w sumie to ja o to nie pytałam nawet :p ale kurcze, na siłownię chodzić mogę to sexow by nie można było?? 🤭
Jestem po IVF i na razie od transferu nie mogę 🥹 koleżanka która jest 5tc ( ciaza ryzyka poniewaz poerwsza była pozamaciczna ) również nie może na razie 🥹
 
reklama
Ja już to przerabiałam w poprzedniej ciąży i niestety na mnie nie działa 🥺 ja pół dnia spędziłam na dworze to tam chcoaiz zapomniałam że mam katar. Ale ochodzilam się z córką że teraz mnie tak ciągnie brzuch jakby na okres i już przeżywam. Najchet jej bym się położyła ale niestety dziecko trzeba nakarmić i ogarnąć do spania.
Z tego co zauważyłam dużo z nas boli brzuch na okres więc raczej to normalne ja też się tym stresowałam. Kobiety w dzisiejszych czasach robią wszystko zazwyczaj bo i pracują i zajmują się dziećmi i domem i często jeszcze studiują więc ja czekam aż trochę się uspokoi w moim życiu to może ten stres też nie będzie tak na mnie wpływał. Tobie też życzę dużo spokoju i wam wszystkim 😊😍
 
Ja jestem 4+1 i mam jeszcze duuuuży czas oczekiwania na cokolwiek 😂 Nawet nie wiem co mam pisać 😝
u mnie 5 tydzień więc ja czekam z niecierpliwością na 8 maja bo wtedy mam wizytę u mojego gin prywatnie, ale też umówiłam się na środę do jakiegoś na NFZ przynajmniej za badania nie będę płacić . Dzisiaj dałam sobie spokój i nie poszłam na spontaniczną wizytę jak zobaczyłam przyrost bety.
 
Hej, czy mogę do Was dołączyć?
Wczoraj miałam wizytę na której lekarz w końcu założył mi kartę ciąży i powiedział, że może będzie dobrze.
Termin z OM mam na 25.11
Mam krwiaka i dużo ognisk endometriozy wewnetrznej co zakłóca obraz usg przy tak wczesnym etapie ciąży.
Nie mniej wygląda, że idzie ku wchłanianiu krwiaka.
Fasołka z pomiaru wczorajszego ma 1,8 cm ale jak wspomnialam obraz jest zaklocany i te pomiary sa bardzo subiektywne.
Niestety za późno się dołączyłam do listopadowek a już zamknęły listę i stworzyły wątek zamknięty.

Byłaby mi bardzo miło przechodzić z Wami wspólnie te piękne chwile :)
 
Hej, czy mogę do Was dołączyć?
Wczoraj miałam wizytę na której lekarz w końcu założył mi kartę ciąży i powiedział, że może będzie dobrze.
Termin z OM mam na 25.11
Mam krwiaka i dużo ognisk endometriozy wewnetrznej co zakłóca obraz usg przy tak wczesnym etapie ciąży.
Nie mniej wygląda, że idzie ku wchłanianiu krwiaka.
Fasołka z pomiaru wczorajszego ma 1,8 cm ale jak wspomnialam obraz jest zaklocany i te pomiary sa bardzo subiektywne.
Niestety za późno się dołączyłam do listopadowek a już zamknęły listę i stworzyły wątek zamknięty.

Byłaby mi bardzo miło przechodzić z Wami wspólnie te piękne chwile :)
Jeśli o mnie chodzi nie mam nic przeciwko! Trzymam kciuki za fasolkę;)
Ja też mam termin między 30.11 a 4.12
 
potem jak pojawia się ruchy a nagle się przestaje ruszać to też się człowiek zastanawia 🙈

Mnie to aż tak nie przeraża, bo na USG chodzę średnio co 2 tygodnie. Do tego, jednak mam za sobą dwie totalnie bezproblemowe ciąże więc nie chcę wierzyć, że teraz na późniejszym etapie może się coś zadziać - byle by tylko to znowu nie była ciąża pozamaciczna.

Ja powtarzałam wczoraj betę - moja jest malutka wyszła 29 :) ale to i tak przyrost prawie 3000% 😂😂😂 a przy CP uważałam, że 240% to sporo
 
reklama
Do góry