reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

@olka11135 No hej 😁 oj rzadko bywam, wchodzę jak dostanę powiadomienie o wiadomości tutaj ja emaila 🤔 Wcześniej zaglądałam, ale nie ukrywam, ze mało mamuś tutaj coś pisze, wiec przestałam…

A u nas dobrze, tzn synek rośnie jak na drożdżach, raczkujemy sobie ładnie i pomału pokazujemy charakterek.
A jak u Ciebie ?? Pamietam, że twój organizm objawiał ciąże, ale fizycznie w niej nie byłaś i trochę chodziłaś po lekarzach/szpitalach 😔 Wyjaśniło się już ?
 
reklama
@olka11135 No hej 😁 oj rzadko bywam, wchodzę jak dostanę powiadomienie o wiadomości tutaj ja emaila 🤔 Wcześniej zaglądałam, ale nie ukrywam, ze mało mamuś tutaj coś pisze, wiec przestałam…

A u nas dobrze, tzn synek rośnie jak na drożdżach, raczkujemy sobie ładnie i pomału pokazujemy charakterek.
A jak u Ciebie ?? Pamietam, że twój organizm objawiał ciąże, ale fizycznie w niej nie byłaś i trochę chodziłaś po lekarzach/szpitalach 😔 Wyjaśniło się już ?

Ale super! :)
Tak, u mnie ostatecznie była ciąża pozamaciczna, leczona farmakologicznie więc zachowałam jajowód ale miałam 6 miesięcy obowiązkowej przerwy, przerwa minęła w lipcu ale na razie ciąży brak :)
 
U nas jest 5 glownych posilkow, mleko dwa razy (w tym wlasnie na mozna powiedziec "kolacje") nad ranem mleko, drugie sniadanie kaszka i owoce, pozniej jakas zupka, obiad. W miedzy czasie jak ma ochote to kukurydziane chrupki, borowki ktore uwielbia, banan albo tubka
 
Hej, od kilku tygodni z malymi przerwami mloda zaczela sie budzic w nocy (czesto kolo 2 lub 3) i mimo zmeczenia nie zasypia przez minimum 1,5 h nawet do 3h. Zasypia na rekach i nagle z zamknietymi oczami wstaje i idzie. I to sie powtarza kilkanascie razy. Krzyczy, placze, piszczy. Jak w koncu uda sie zasnac to pospi godzine i tyle. Jestem wykonczona psychicznie j fizycznie. Mialyscie dziewczyny taka sytuacje? Nie wiem czy to moze byc spowodowane....
 
Hej, od kilku tygodni z malymi przerwami mloda zaczela sie budzic w nocy (czesto kolo 2 lub 3) i mimo zmeczenia nie zasypia przez minimum 1,5 h nawet do 3h. Zasypia na rekach i nagle z zamknietymi oczami wstaje i idzie. I to sie powtarza kilkanascie razy. Krzyczy, placze, piszczy. Jak w koncu uda sie zasnac to pospi godzine i tyle. Jestem wykonczona psychicznie j fizycznie. Mialyscie dziewczyny taka sytuacje? Nie wiem czy to moze byc spowodowane....
Skok rozwojowy, w nocy przepracowuje wszystkie emocje z całego dnia, nowe umiejętności itp - zapewne teraz bardzo mocno się rozwija. Jest to męczące, ale mija - mój starszy syn też co jakiś czas miewał takie akcje, ale zupełnie nie pamiętam jak długo to trwało.
 
Hej, od kilku tygodni z malymi przerwami mloda zaczela sie budzic w nocy (czesto kolo 2 lub 3) i mimo zmeczenia nie zasypia przez minimum 1,5 h nawet do 3h. Zasypia na rekach i nagle z zamknietymi oczami wstaje i idzie. I to sie powtarza kilkanascie razy. Krzyczy, placze, piszczy. Jak w koncu uda sie zasnac to pospi godzine i tyle. Jestem wykonczona psychicznie j fizycznie. Mialyscie dziewczyny taka sytuacje? Nie wiem czy to moze byc spowodowane....
U nas tak było, trwało to chyba do dwóch tygodni
 
reklama
U nas jest problem ze spaniem od momentu regresu w 4 miesiącu... Od tego czasu córka nie przespała ciągiem dłużej niż 3h. Ostatnio jest jeszcze gorzej, po położeniu jej prześpi 1,5h a potem już co godzinie budzi się, wstaje przy barierkach w łóżeczku i płacze 🙄
 
Do góry